הפלה טבעית - שבוע 7 - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי

חיפשתי פורום שידע לתת עצות וגם חיבוק.

לפני 5 ימים עברתי הפלה בשבוע 7 להריון.
    יומיים לפני הלכתי למוקד בעקבות הפרשות חומות.
    ראינו שק ודופק ורופא הרגיע שזה שכיח.
    למחרת כבר הופיע דימום חלש וכך משכתי עוד 24.
    ניסיתי להירגע עד שלמחרת ראיתי משהו מוזר על הפד.
    רצנו למוקד ושם התבשרנו על הפלה. הרופא לא ראה שק.
    נשלחנו ישר למיון. גם שם בדקו והודיעו שעברתי הפלה.

חייבת להודות.
    מתחילת ההריון, ליוו אותי תחושות לא טובות. הרגשתי שמשהו רע עומד לקרות. (נבואה שמגשימה את עצמה?) ועם זאת, הייתי כל כך מאושרת בהריון על ההריון הזה. חיכיתי לו. שמחתי שהגיע. התרגשתי לספר למשפחה. אפילו סיפרתי לחברה קרובה, למרות שהייתי רק בשליש הראשון. ולעומת ההריון הראשון. בו הייתי בשיא האופטימיות (מלבד הלחץ של הלידה עצמה) וב"ה נולדה לי נסיכה אמיתית. הפעם, להבדיל, הכל התהפך.

עייפה ועצובה יצאתי מהמיון. בלי הרבה מידע. הייתי כל כך עסוקה בבשורה שלא שאלתי כלום.

עד שאראה רופאת נשים, אשמח לשמוע מכן.

במהלך הימים הראשונה לאחר הבשורה, הופיעו לי על התחבושת קרישי דם ומידי פעם הפרשות גדולות.
    כיום יש לי בעיקר דם טרי. ואני מרגישה שזה לקראת סיום.
    כמה זמן (בערך) לוקח לגוף להתנקות?
    ואיך אני יכולה לדעת שהרחם נקי?
    ואם יש עוד דברים חשובים שעלי לדעת. אשמח אם תשתפו. זה חשוב לי מאוד.

תודה
3 תגובות
עמוד 1
  • היי:)

מצטערת לשמוע על מה שעברת..
    גם אני עברתי הפלה טבעית (שבוע 6), ואין לי איך לעודד יותר מדי חוץ
    מלהגיד לך שעם הזמן הכאב פוחת..הוא לא נעלם אבל הוא נהיה עמום..
    מה שעזר לי בתקופה הזאת היה לנהל יומן מסע שבו כתבתי כל רגש שהרגשתי, כל רגש שהתביישתי להביע בקול..התחברתי למקום הכי כואב וזה עזר לי להתקדם כל פעם טיפה קדימה..

לגבי ניקיון הרחם..תקבעי תור לרופא נשים, הוא יעשה לך אולטרסאונד כדי לראות אם נשאר משהו ברחם וכמו כן עדיף לבצע בדיקת בטא ולהיות במעקב שהיא מגיע ל0 ..
    ברגע שהבטא תגיע ל0 הגוף שלך יבייץ ואת תקבלי מחזור, חשוב לחכות למחזור ראשון (יש כאלה שאומרים שני אפילו) אחרי הפלה כדי שהרחם יתנקה לחלוטין

מאחלת לך לעבור את התקופה הזאת בשלווה ובהבנה
  • היי:)

מצטערת לשמוע על מה שעברת..
    גם אני עברתי הפלה טבעית (שבוע 6), ואין לי איך לעודד יותר מדי חוץ
    מלהגיד לך שעם הזמן הכאב פוחת..הוא לא נעלם אבל הוא נהיה עמום..
    מה שעזר לי בתקופה הזאת היה לנהל יומן מסע שבו כתבתי כל רגש שהרגשתי, כל רגש שהתביישתי להביע בקול..התחברתי למקום הכי כואב וזה עזר לי להתקדם כל פעם טיפה קדימה..

לגבי ניקיון הרחם..תקבעי תור לרופא נשים, הוא יעשה לך אולטרסאונד כדי לראות אם נשאר משהו ברחם וכמו כן עדיף לבצע בדיקת בטא ולהיות במעקב שהיא מגיע ל0 ..
    ברגע שהבטא תגיע ל0 הגוף שלך יבייץ ואת תקבלי מחזור, חשוב לחכות למחזור ראשון (יש כאלה שאומרים שני אפילו) אחרי הפלה כדי שהרחם יתנקה לחלוטין

מאחלת לך לעבור את התקופה הזאת בשלווה ובהבנה
    היי שבוע טוב עברתי הפלה השבוע בשבוע 6 הפלה טבעית לציין הריון ראשון שלי שכל כך חיכינו לו לא כל כך יודעת מה הסיבה לכך מאז יום חמישי האחרון מלווה בדימומים וכאבים קמתי באותו חמישי עם הרגשה שהחזה התרוקן הלכתי לרופא ובפעם הראשונה מאז שידעתי שאני בהריון ניסנו לחפש דופק ולא מצאנו הבטא בהתחלה היה 430 ובחמישי ירד 111 כך ידענו שמדובר בהפלה טבעית נשברנו כל כך אני ובעלי מישהי יודעת אם אחר כך קשה להיכנס להריון ? ומתי אפשר בכלל ..... תודה לעונות
  • היי
    עברתי הפלה טיבעית ביום ראשון קיבלתי גם 2 כדורים שהכל יפול לא נפל הכל. ועד עכשיו יש דימום כמו מחזור אין דברים מוזרים אבל יש ממש דימום שתחתונית לא מספיק אבל פד אחד כל היום
    מישהי יודעת או היה לה כל כך הרבה זמן דימום שעשיתי אולטרסאונד הכל היה נקי ברחם חוץ מרירית 10 ממש גבוה אבל אם הכל נקי למה ממשיך דימום?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה