עצובה.. - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי בנות,
    לא חשבתי שאאלץ להיות חברה בפורום זה... אבל בנסיבות הקיימות
    טוב לדעת שיש עוד שותפות לגורל,
    כי כרגע מרגישה בודדה מאוד!
    אני בשבוע 9+3 וכרגע חזרתי מבדיקת אולטראסאונד נוספת כדי לאמת ממצא שהתעורר בבדיקה שגרתית אצל רופאת הנשים השבוע.
    לא היה דופק.
    ככה, פתאום, למרות שגודל העובר מתאים לגילו.
    ישבתי לי בין נשים שמחות, בהריון מתקדם.. ורק אני יודעת שהעובר בתוכי מת.
    יושבת בעבודה, ולא מסוגלת לתפקד... מי היה מאמין? משמחה כ"כ גדולה, לעצב כ"כ עמוק...
    האם יוצאים מזה בסוף?
    האם העצב חולף?
4 תגובות
עמוד 1
  • אני ממש מצטערת לשמוע מה שקרה לך אבל חייבת לחזק אותך
    לפני קצת פחות משנה הייתי בהריון והייתי הכי מאושרת בעולם לצערי כמוך הלכתי לבדוק דופק בשבוע 9 וגם אצלי לא היה דופק ועברתי הפלה עם כדורים
    אחרי חצי שנה נכנסתי שוב להריון ושוב השמחה הייתה גדולה הגעתי לשבוע 8 והיה דופק יצאתי מהבדיקה מאושרת אחרי יומיים התחילו לי דימומים ישר רצתי לבית החולים ולצערי הדופק הפסיק וההריון נפל לבד
    בכיתי כמו תינוקות בעלי כבר לא ידע איך לחזק אותי הייתי ממש שבורה ולמרות שתי ההפלות שהיו לי אחרי כמה זמן חזרתי לחייך ואמרתי לעצמי שהכל מלמעלה כנראה זה לא היה הזמן הנכון
    והתחלתי להבדק אצל רופא מומחה למזלי אין לי כלום תודה לאל ופשוט נפלתי על הסטטיסטיקה פעמיים
    מאז עברו כמה חודשים ובדיוק היום בבוקר עשיתי בדיקת הריון ויצא חיובי
    את חייבת לחשוב חיובי ובעזרת השם בקרוב תיהיה שוב בהריון
    מאחלת לך שההריון הבא יהיה בקרוב וזה יהיה הריון תקין ומשעמם וכמובן
  • תודה רבה רבה על התגובה!!
    אכן מחזק לשמוע!!!
    מקווה לעבור כבר את התקופה הקשה הזו, ולהתבשר בהיריון תקין..
    שמחה בשבילך מאוד על הבשורה הטובה, ובע"ה שתזכי להשלים את ההיריון
    הזה בבריאות עד תומו!!!!
    הלוואי ואזכה לחזק כאן בנות נוספות בעתיד...
  • הי שירי,

היה לי מאוד עצוב לקרוא את השורות האלו.
    אני עצמי איבדתי שני עוברים בחיי, הסיפור שלי מאוד דומה לשלך והימים בהם את נאלצת להסתובב עם עובר מת בבטן הם נוראים וקשים מנשוא.

בפעמיים שאני איבדתי את עוברי נאלצתי לעבור גרידה ובכל אחת מהפעמים כתבתי על החוויה הקשה הזו. בקרוב אפרסם פה את שני הקטעים ותוכלי לקרוא אותם ואולי לשאוב מעט נחמה מהכתוב.

בינתיים אוכל להבטיח לך, שהעצב עובר. חלקו הוא עצב אמיתי ולגיטימי, מאובדן של ילד שלא נולד מהמעבר הקיצוני מאושר עילאי שאופף כל תחילת הריון ותחילת חיים חדשים, אל הכרה בכך שהחיים האלו לא ימשיכו. זה ארוע קשה ועצוב מאוד. אל תנסי להלחם בעצב, מותר לך להיות עצובה אולי אפילו חשוב לך להיות עצובה ולא להדחיק, כי אלו הימים שבהם תוכלי להתאבל.

מעבר לכל זה, חלק לא מבוטל של העצב מקורו בהורמונים שמשתוללים כעת בגופך.
    החדשות הטובות הן, שכבמטה של קסם (על פי רב) אחרי כשבוע, הגוף חוזר לעצמו - והנפש איתו. האגן שהתרחב מתכווץ חזרה, השדיים כבר לא רגישים כ"כ ומשהו בפנים נרגע.
    25% מכל ההריונות מסתיימים בצורה כזו, ללא כל בעיה אמיתית. כפי שנאמר כאן קודם, זה פשוט עיניין של סטטיסטיקה.

אני שולחת לך מכאן חיבוק ענק ואני בטוחה שבפעם הבאה הכל יהיה בסדר.
  • חשוב שתדעו שגם לאחר הפסקת הריון וכמובן גם לאחר לידה שקטה יכול להתפתח דיכאון אחרי לידה. אפשר לצפות שבשבועות הראשונים מצב הרוח יהיה מדוכדך וזה כמובן לא מצביע על דיכאון אחרי לידה אולם אם מצב הרוח ממשיך להיות ירוד לאחר 3-4 שבועות ויש בנוסף גם שינויים בתאבון ובשינה, חוסר אנרגיות וערך עצמי נמוך כדאי לפנות להערכה.
    דיכאון אחרי לידה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה