התייעצות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות אני נורא מתלבטת אם ללכת לקורס הכנה ללידה . זה הריון ראשון ואני מרגישה לא מוכנה בכלל !!! זו סדנה מרתון של יומיים 5 שעות 200 ש״ח השאלה היא אם זה באמת כדאי ????

6 תגובות
עמוד 1
  • היי,

לדעתי כדאי ללכת לקורס הכנה ללידה בהריון ראשון. אמנם זה לא באמת ייתן לך תמונה מדויקת של מה שהולך לקרות, אבל זה בכל זאת מפיג קצת מאי הוודאות והחששות. אצלינו זה הרגיע בעיקר את בעלי וזה היה מעולה

• אני נירשמתי מתחילה בעוד חודש וחצי...

• אני גם נרשמתי.. לא חושבת שזה מזיק וזה גם טוב לבעל..
    זה לא הרבה 200 ש"ח.. לדעתי כדאי :)
    שיר (:
  • אני לא עשיתי ולא הרגשתי שהייתי צריכה אותו ..
    אבל כל אחת לעצמה ..

• היי
    אני עכשיו בדיוק בקורס (שיעור 3 מתוך 4) ואני ממליצה בחום.
    אני מרגישה שככל שאני אדע יותר ככה אגיע פחות לחוצה ללידה. אבל מעבר לכך אני חייבת לציין שזו חוויה גם נפגשים עם זוגות אחרים שעוברים בדיוק מה שאת עוברת וזה נחמד שיש עם מי לשתף
    ובעיקר אני רוצה להגיד לך שזה ממש מקרב אותי ואת בעלי כי עם כל הלחץ שיש ביום יום עבודה ושיגרה זה ערב שאנחנו מ****ים אחד לשני 4 שעות בשבוע כדי לעבור משהו גדול יחד. אז אין ספק שזה מועיל לזוגיות ומעצים אותה
    אני לא יודעת באמת כמה הקורס עוזר בלידה עצמה אבל מה שבטוח שהוא מעביר את חווית ההריון בצורה הרבה יותר כייפית וחזקה.

כמובן שזה שיקול שלך בסופו של דבר.

בהצלחה!
  • אני עשיתי וממש מרוצה
    זה אמנם לא באמת מכין אותך ללידה אבל אני היייתי מאוד לחוצה לפני בגלל החוסר ידיעה לקראת מה אני הולכת וזה ממש הרגיע אותי אז היה שווה לי ממש
    אני גם עשיתי קורס בבית חולים בו ילדתי שלפי דעתי זה עדיף כי מעבירה אותו מיילדת מהמחלקה ולא סתם אחות של קופת חולים
    בסופו של דבר גם לא שילמתי עליו כי ילדתי שם..
    קיצור-ממש ממליצה!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה