פרוטוקול ארוך / קצר - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בנות,
    ע"ס מה מחליטים / מעדיפים פרוטוקול ארוך או קצר
    ומה ההשלכות?? ההבדלים?? ( חוץ מיותר זריקות..)
    guligul
4 תגובות
עמוד 1
  • אני עשיתי רק קצרים, אני חושבת שזה תלוי ברופא על סמך הידע שלו, הניסיון שלו וההצלחות שלו.

ההבדל הוא בזמנים- כשמם כן הם.

• כל אחת והגוף שלה, זה משתנה מאחת לאחת. כל אחת מגיבה אחרת לטיפול... יש כאלה שיש יותר תוצאות ואיכות טובה של ביציות בפרוטוקול ארוך ויש כאלה שמגיבות נהדר לטיפול קצת אני חושבת אולי אני טועה שהרופאים מנסים את שתיהם כדי לדעת מה יותר טוב כי הרי הטיפול הראשון הוא ניסוי...
    אני גם עשיתי רק קצרים, היה פעם שהרופא רצה לעשות ארוך אבל בסוף שינה לי את הפרוטוקול לקצר שוב.. בהצלחה

לילוש
  • היי, ראשית בהצלחה!! שיהיה ראשון ואחרון ( לא חשוב הסוג )
    זה תלוי ברופא שלך. אני עשיתי 1 ארוך ( שני במספר ) ו2 קצרים ( עכשיו מחכה לבטא
    ההבדלים הם מאוד מהותיים - בפרוטוקול ארוך עושים ריסטרט למערכת. כלומר קודם עושים דיכוי של המחזור ומכניסים אותך ל"מנופאוזה" לשבועיים ולאחר מכן מתחילים סטימולציה. בפרוטוקול קצר זה עובד הפוך - קודם עושים סטימולציה וביום ה7 לרוב מתחילים דיכוי
    אני הגבתי די קשה לשני הפרוטוקולים הראשונים ( קצר וארוך ) והם לא הניבו שום תוצאה טובה.היו לי מצבי רוח משתנים, בצקות ועצבנות וכן נפיחות בבטן בפרוטוקול ארוך
    עכשיו סיימתי פרוטוקול קצר קצת שונה אצל רופא אחר ולא הרגשתי שאני בכלל עוברת משהו
    אם את מכירה את התרופות של ההזרעות אז זה די דומה רק המינונים שונים
    בהצלחה
  • בדיוק כפי שיוליה הסבירה!!!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה