עזרה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום,
    בני בן חצי שנה ועדיין ישן ליד מיטתי ( עדיין מניקה). הוא מתעורר בלילה כל שעתיים ואני כבר לא יכולה יותר.
    אני מעוניינת להתחיל איתו תהליך על מנת שישן ואני יודעת שאני צריכה להעביר אותו חדר. (או שלא...)
    שאלתי היא: אנו צפויים לעבור דירה בעוד שלושה שבועות בערךת האם לחכות עם ההעברה כבר בבית החדש או להעבירו עכשיו לפני שעוברים ?
    בנוסף, זהו ילדי הרביעי וזה לא שיהיה לו חדר פרטי כרגע, האם בזמן התהליך עדיף שיהיה לבד בחדר על מנת לא להפריע לאחרים לישון ?
    אודה לכם מאוד על תשובתכם.
    בברכה,
    מ
1 תגובות
עמוד 1
  • ערב טוב
    על מנת שילד יישן בלילה לא חייבים להעביר אותו חדר. בהחלט אפשר ללמד אותו להירדם לבד במיטה שלו בחדר ההורים, כך שזה נתון לשיקולך.
    אם את מתלבטת את מוזמנת ליצור איתי קשר טלפוני ואשמח לעזור.
    לגבי מעבר דירה, עם המעבר ככל הנראה שהוא יצטרך יותר נוכחות שלכם לידו (בעיקר מאחר והחדר החדש והבית החדש הם מקום לא מוכר ולוקח זמן להתרגל), אבל לשיקולך. אפשר להתחיל בבית הקיים ולהמשיך בחדש או להתחיל כשבועיים אחרי המעבר כדי לתת לו זמן להסתגל לשינוי אחד מבלי להתחיל בו זמנית שינוי שני.
    בזמן התהליך, אם החלטת שהוא נשאר לישון איתכם אין בעיה בכלל.
    אם החלטת שהוא ישן עם אח/ים/יות אפשר לשקול להתחיל כשהוא ישן בחדר שלכם לתקופת התהליך או לפחות לחלקה, ואז להעביר.
    כאמור אחרי שנשוחח (חסרים לי עוד קצת פרטים) אפשר יהיה להחליט מה יהיה עדיף עבורו ועבורכם.

איילת רוזן ישראלי
    יועצת שינה ומנחת הורים לילדים בגיל הרך
    הורים באור טבעי
    052-8875081
    מייל: [email protected]
    אתר: www.horimtv.com
    דף פייסבוק: https://www.facebook.com/horimtv
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה