את מי אתן משתפות? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות. הייתי היום בהדרכה ואמורה להתחיל ivf בחודש הקרוב. בינתיים לא סיפרתי לאף אחד חוץ מבעלי כמובן.
    אני לא רוצה שירחמו עליי וגם המשפחה הקרובה מפחדת שזה ילחץ אותי....כמה אפשר להסתיר? למי סיפרתם?
    אשמח לשמוע וחג שמח
19 תגובות
עמוד 1
  • היי קודם כל המון בהצלחה. אני בהתחלה שיטפתי רק חברות קרובות שאחד מהם התחילה אחר כך טיפולים גם, ניסיון הבא הסתרתי מכולם. עכשיו אני לא מסתירה את זה אבל גם לא הולכת לדבר בכל פינה יש קבוצה בוואטס אפ שאני משתפת את הבנות שם שעוברות אותם טיפולים ויכולות לעזור ו לתמוך וגם משפחה שלי בעניינים. אף אחד לא מלחיץ כולם דווקא מאוד תומכים ומביאים הרבה אימפטיה. מקווה שתעברי את זה בקלות
  • היי מותק ודבר ראשון המון בהצלחה!

אני חג שיתפתי אףףףף אחד!!! רק בעלי ואמא שלי. הייתי מאוד סגורה ולא יכולתי לדבר על זה. אפילו לחברות הכי טובות שלי לא סיפרתי. אני לא מתחרטת על זה ודווקא שמחה שכך היה. היה לי מרחב לעצמי בלי שאלות מיותרות. חוץ מזה כשהייתי נפגשת עם חברים היו נושאים אחרים לשיחה וזה היה מסיח את דעתי.
    תחשבי עם עצמך אם את מעוניינת לשתף ואת מי ותפעלי לפי הרגש שלך.

לילך
  • היי אלה ולילך תודה רבה!!
    קודם כל הפורום הזה מדהים אני שמחה שיש פה בנות שאכפת להן ועונות. זה המקום היחיד שאני מרגישה שאני יכולה לדבר על הכל... :)
    אני מרגישה כמו לילך האמת שגם לאמא שלי בינתיים אני לא מספרת מהפחד שהיא תלחץ אותי ושזה יעבור לעוד אנשים. חשבתי שרק אני ככה...מקוה שהדרך תהיה קצרה וקלה
  • לדעתי עדיף לספר לכמה שפחות
    ככה פחות מלחיץ ולא מסתכלים עליך כל חודש במבט מרחם.
    אני מצאתי חברה אחת שאני יכולה לשתף אותה והיא גם מבינה עניין.
    לא סיפרתי לאף חברה...
    להורים שלי סיפרתי, וההורים של בעלי התערבו בלי בושה ושאלו את בעלי בלחץ מה קורה?? והוא סיפר להם לצערי...
    מלחיץ אותי שיש שאנשים שיודעים, מעדיפה שאף אחד לא ידע! ככה ידברו איתי על נושאים אחרים, לא מעוניינת לחשוב על זה כל הזמן.
    גם כולם חכמים גדולים ויש להם פתרונות הזויים...

אני ממליצה לספר לאמא/אבא זה עוזר בזמן משבר.
    אם יש לך חברה קרובה שאפשר לסמוך עליה אז גם מומלץ.
    אבל קחי בחשבון שאנשים לא תמיד שומרים לעצמם סודות...
    תמיד יש לך אותנו, שלא שופטות ומבינות אותך.
    בהצלחה מותק :)
  • תודה רבה מתוקה!

גם לך המון בהצלחה :)
  • היי, אני שלשה חודשים אחרי לידה. לא סיפרתי חאף אחד שההריון הגיע מטיפולים. לא אוהבת שמרחמים עליי או שואלים שאלות שלא בא לי לענות עליהם תשובות!
    שיהיה לך בהצלחה והלוואי תקלטי במהרה:)
  • אמן! תודה מותק :)
    וכמובן מזל טוב!
  • להסתיר? לרחם? לא מכירה את המושגים האלה...
    אני לא הסתרתי להיפך, האנשים הקרובים מגלים תמיכה והבנה מפתיעה!
    כמובן שלא הלכתי וספרתי את זה לכולם, אבל מי ששאל פשוט עניתי.
    אין סיבה להתבייש, ומי שמרחם עליך הוא פשוט בן אדם קטן וצר אופקים!
    היום כל אישה שניה עוברת IVF, זה כבר לא נדיר כמו פעם.

תהיי חזקה ותלכי עם הראש למעלה, את עומדת להיות אמא!
  • זו שאלה טובה בלי תשובה טובה מדי .
    בסביבה שלי די כולם יודעים אבל קורה שאנשים חופרים/יושבים לי על הוריד.
    מכיוון שאני גם עובדת בקופת חולים זה לא עוזר במיוחד.
    לכן לדעתי אין בעיה לשתף אבל צריך לבחור טוב את מי.
    קרה לי מקרה שאחות מטומטמת שאני עובדת איתה החליטה לספר בישיבת צוות לפני קיום מרפאה לרופא דתי שעובד איתנו שאני עושה טיפולים.
    לא ידעתי איפה לקבור את עצמי . ומאז שהיא יודעת היא גם חושבת שזה עניינה לשאול אותי כל שני וחמישי מה קורה
  • אנחנו סיפרנו לכמה אנשים קרובים..
    לפי דעתי זה חשוב שאנשים שאת סומכת עליהם יקחו חלק בתהליך שאת עוברת
    זה מאוד עוזר מקל ומשחרר שאת יכולה לשתף את מה שאת עוברת..

שיהיה לנו קליטה מהירה
  • אמן תודה :)

בייבי 555 נראה לי שאנחנו מתחילות בערך ביחד...בהצלחה !
  • כן!!! איזה כייף שיש משהי שתתחיל איתי את התהליך הזה
    תעדכני אותי פה תמיד מחכה :)
  • בטח :)
    סיימת כבר עם כל האישורים?...
  • אישור ועדה קיבלתי לפני חודשיים והיחידה שלחה אותנו לבדיקות..
    בעלי קיבל את כל התוצאות ואני ממתינה כרגע רק לתוצאות של הבדיקות סקר גנטיות שעשיתי הבדיקות אמורות להגיע בכל רגע.. ואז שיהיה לי את כל האישורים אגיע ליחידה ויקבעו לי פרוטוקול
    את לא מבינה כמה שאני רוצה כבר להתחיל עם זה!!!לא אכפת לי כלום לא מהזריקות ולא מכלום אני נכנסת לתהליך הזה בכל הכח...וכמובן בגישה חיובית
  • באיזה חלק של התהליך את נמצאת? סיימת עם כל הבדיקות ?
  • היי אני כל כך מרגישה כמוך!!! אני גם נכנסת לזה בשיא הכוח כאילו הבנתי שזאת הדרך היחידה אז אני ממש רוצה להתחיל :) למרות החששות מצאתי רופא נחמד ואני מקוה שהוא יביא לי את הבשורה....!
    לגבי הבדיקות סיימתי הכל מחכים לאיזה תשובה של בעלי ואז מתחילים כנראה פרוטוקול קצר.
    אמן שהדרך של שתינו תהיה קצרה וברוכה !!! :)
  • היי אני מרגישה בדיוק כמוך :) ברור שיש את החששות אבל הולכת על זה לגמרי!!! מחכים לבדיקה של בעלי ואז נתחיל כנראה בפרוטוקול קצר...
    מקוה מאוד שהדרך תהיה קצרה ושתהיה שווה את זה :)) כל הזמן רואה את המטרה מולי....אמן שהדרך של שתינו תהיה הכי טובה שיש !! 3>
  • איזה יופי שמחה לשמוע שיהיה לך המון בהצלחה
    תמשיכי לעדכן
  • היי! אנחנו מחכים לבדיקה של בעלי ומקווה להתחיל מיד אחר כך. כנראה פרוטוקול קצר...
    אני כל כך מבינה אותך!!! גם אני מרגישה בדיוק כמוך זה מלחיץ קצת אבל אני הולכת על זה בכך הכוח :) מקוה שלשתנו הדרך תהיה קצרה וטובה אמן :)))
    נמשיך לעדכן ; )
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה