צריכה את עזרתכן - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בנות יקרות ..
    אני רוצה לברר מי מטופלת בקופת חולים כללית ?
    והאם היא יודעת שמי שמטופלת פיריון צריכה להיות מוגדרת במחשב כ"חולה כרוני " ואז למעשה מגיע לה לשלם על תרופות פיריון רק עד 919 ש"ח לרבעון ?
    אני שואלת כי אני עברתי 14 הפריות שלא הצלחתי ושלמתי קרוב ל2000 ש"ח בחודש רק על תרופות ולא אמרו לי שאני זכאית לשלם רק עד 919 .
    בעקבות זה בטיפולים האחרונים נאלצתי לבקש תרופות מבנות ולא רק גם דחיתי טיפולים בגלל כסף .
    אשמח אם תענו לי
10 תגובות
עמוד 1
  • היי רעיה,
    גם אני מטופלת דרך הכללית,
    הבנתי שאכן יש החזר כמו שכתבת
    את צריכה רק לוודא שאת מעודכנת במחשבים שלהם כמטופלת פוריות
    לוקח קצת זמן ומקבלים חזרה את ההפרש
    בהצלחה
  • תודה על התשובה ..
    אבל לא התכוונתי להחזרים התכוונתי שמשלמים רק עד 919 ש"ח לתרופות והשאר יוצא בחינם לרבעון .
    האם נתקלת בזה ?
  • היי רעיוש
  • כן שושי נראה לי שזה זה .
    כי אני תמיד שילמתי מלא אף פעם לא אמרו לי שיש תקרה רבעונית
  • אגב איזה ביטוח בריאות/משלים יש לך?

והם עושים לך את ההחזר הזה אוטמטי בעת קנית התרופות, לא חושבת שאת אמורה לברר עצמאית..
    אבל אם את אומרת שאף פעם לא קבלת אז שווה בדיקה.

• מה ניסגר בסוף עם זה ?
    לא התקדם כלום ?
    בהחלט מגיע לך ... החזר
    אם בקופת חולים שלנו יש את זה אז זה בכל הקופות

soshi - גם לי קרה ככה

רק שבאחת הפעמים עמדתי שעה עד שהרוקחת ביררה למה
    אני לא צריכה לשלם
  • קרין .. הם טוענים שלא מגיע לי אבל אני אבדוק לעומק ..
    זה לא נראה לי הגיוני
  • מציעה לך לבדוק למה כן מגיע לך!!! חוצפנים!!!
  • אני במכבי ואכן יש תקרה רבעונית - עד לסכום של 800-900 ש"ח (לא זוכרת בערך).
    זה אוטומטי.
    שניגשתי עם אספקת תרופות הפריון (שעולות 1000 -700 ש"ח) והרוקח אמר לי שזה חינם עוד שניה נישקתי אותו חחחח
  • אני בכללית והרוקחת אמרה לי את זה ופניתי למרפאת האם שלי איפה שהרופא משפחה שלי והיא לא הבינה על מה אני מדברת בכלל עד שנאלצתי לנתק לה ! אבל אני יברר דרך כללית איך עושים את זה !
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה