משהו שמרגיז אותי - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • ההודעה היא למנהלת הפורום.
    אני רואה מדי פעם כאן ניסיונות של אנשים ( במיוחד של מישהי מסוימת אך לא רק ) להטיף על תפילות, רבנים דת ובסופו של דבר חזרה בתשובה.
    בעיני זה לא המקום. אנשים נכנסים לכאן בעיקר לקבל תמיכה אחת מהשניה ומידע שימושי. לומר שה' הוא הרופא הכי טוב זה בעיני לא מכבד לא אותנו הבנות החילוניות וכן, חס וחלילה אטאיסטיות אבל בעיקר זה לא מכבד את הרופאים ששוברים את הראש, עובדים מסביב לשעון כולל שעות לא שעות ( הרופא שלי בא לעשות לי שאיבה ב12 בלילה !!! ) והופכים בלית ברירה לחלק מהמשפחה שלנו
    ( גם אם לא נרצה :) ) אז בבקשה, מישהי חשושבת שה' או הרב אולטרסאונד הם המומחים בנושא לא צריכה כנראה את הפורום הזה כי היא יכולה להיות בטוחה שממילא תיכנס להריון ואז אין מה להתייאש או לחפש מידע נוסף ולחשוב מה עוד אפשר לעשות.
    תודה וסליחה, זו דעתי והבעתי אותה בצורה מכובדת וברורה
    ולכל הבנות ( כולל אותי ) כמה שזה קשה - המטרה מקדשת את האמצעים את הכאב ואת הדמעות שלנו
    בהצלחה לכולן
11 תגובות
עמוד 1
  • יוליה א-ר
    אני רוצה להגיד לך שכן בעיני ה' הוא רופא כול בשר ומפליא לעשות וכן הכול רק מאיתו !!!
    את לא חייבת לקבל את מה שאני אומרת אבל בגלל מישהי כמוך אני לא הפסיק להגיד זאת לעולם!!!
    אני לא מזלזלת ברופאים עובדה שעברתי 14 הפריות !!!
    אבל אני חושבת שיש ניסים וה' שומע את התפילות של כולם גם את של ה"חילוניות " .
    וכן אני הייתי בפורום הזה כמעט 8 שנים ... ככה שאף אחת לא תחליט בשבילי אם להיות פה או לא !!!
    אף אחד לא מחזיר אותך בתשובה ואף אחד לא מכריח אותך להתפלל .. לי אישית זה עזר ואני מכירה עוד המון המון שעזר להם גם ל"חילוניות " .
    אם את חושבת שזה לא מכבד אותך אז מה שרשמת לא מכבד אותי זכותה של כול אחת להגיד את דעתה ואת מה שהיא מאמינה בו ....
    את לא חייבת לקבל את מה שנאמר ...
    וכן אני בטוחה שה' הוא הרופא הוא הוכיח לי אישית !!!
    אם זה לא מתאים לך כנראה שהפורום הזה לא בשבילך ..
    בכול השנים שאני בפורום לא שמעתי מישהי אחת שהרגיז אותה מה שמישהי אחרת כתבה רק כי זה נוגד את מה שהיא חושבת ...
    שיהיה לך בהצלחה
  • אם לא שמת לב רעיה, ההודעה הייתה מופנית למנהלת הפורום. פרסמתי אותה ככה מכיוון שלא ידועה לי דרך אחרת לפנות אליה.
    העובדה שאת טוענת שלא תפסיקי להטיף פה על ניסים מבחינתי אומרת שאת כן מנסה לשכנע אותי במשהו שאני לא מאמינה בו ולהחזיר אותי בשתושבה.
    את דתייה - שיבושם לך
    בואי אני אספר לך קצת על עצמי - אני אטאיסטית, טבעונית, דיאטנית ובעלת שני תארים ויש לי 8 חתולים..
    ואת כל זה שומרת בדרך כלל לעצמי ולא מנסה למשל להפוך אנשים לטבעונים , שוב זה לא המקום גם אם אני בטוחה שזו שיא הבריאות.
    וכמו שזכותך להגיד את דעתך זכותי המלאה גם כן לעשות את זה .
  • הבנתי שזה מופנה למנהלת הפרום ..
    רק ש... הרגשתי שאת פונה אלי וגם אם לא.. הפריע לי מה שכתבת !!!!
    אני לא מנסה להחזיר אף אחד בתשובה !!!! תפנימי את זה !!!
    אבל אני מעודדת בנות בדרך שאני מאמינה בה ובזכות הסיפור שלי !!!
    אין לי בעיה לא להגיב להודעות שלך ספציפית אם זה מפריע לך ...
    וגם אין לי בעיה עם זה שאת אטאיסטית....
    כול אחד עושה מה שטוב לו ... ושוב אני לא מנסה להחזיר אף אחת בתשובה !!!
    יש כאן המון בנות מכול הסוגים חילוניות ,דתיות . וגם ב"חילוניות " ( כי מבחינתי כולם יהודיות )יש המון בנות שהן מתפללות וכו'.
    אני יהודיה ולא דתיה כמו שאת מכנה אותי קודם אני יהודיה ואחר כך דתיה .
    ואני אוהבת את כולן גם את מי שלא חושבת ועושה כמוני ... וזכותי לפנות אליהן בדרך שלי .. כי אם אפילו לאחת זה עזר מבחינתי הרווחתי את השמחה שלה .
    ושוב בע"ה בלי נדר אני אשתדל לא להגיב להודעות שלך מכיוון שזה לא נעים לך .
    אבל לאחרות אני אמשיך להגיד מה שאני חושבת ואם תהיה להן בעיה אני אפתור איתן .
    ואם את אטאיסטית זה לא אומר שאת תגידי למישהי לא לדבר על האלוהים שלה !!!
  • הבנתי שזה מופנה למנהלת הפורום ..
    רק שהרגשתי שאת מדברת אלי... וגם אם לא הפריע לי מה שרשמת !!!
    אני לא מנסה להחזיר אף אחת בתשובה !!! תפנימי את זה !!!
    ואם את אטאיסטית זה לא אומר שאף אחת לא יכולה לדבר על האלוהים שלה !!!
    את יכולה לתלות את זה שאני עברתי 14 הפריות שלא הצליחו במזל .. ואני מאמינה שככה ה' רצה !!!
    אני קודם כול יהודיה לפני שאני דתיה ויש כאן המון בנות "חילוניות " שמתפללות וכו'.
    אם עזרתי במה שאני כותבת אפילו למישהי אחת לא להיות עצובה הרווחתי .
    אין לי בעיה שתדברי על האטאיסטיות שלך ...
    בע"ה בלי נדר אני אשתדל לא להגיב להודעות שלך מכיוון שזה לא נעים לך .
    אבל לבנות אחרות אמשיך לכתוב ולעודד אותן בדרך שלי .
    מקווה שמנהלת הפורום לא תתייחס להודעה שלך כי היא ממש לא לעניין !!!
  • בנות יקרות שיהיה לשינכן בהצלחה לא צריך לריב ולהתעצבן..

שיהיה לכולנו בעזרת השם הצלחה ובשורות טובות
    לנו ולכל הבנות שרוצות להפקד. הלוואי במהרה

• אמן!!! תודה
  • עברתי בפורום לא מעט,
    ויכולה לומר מניסיון
    שלכל אחת יש את הדרך שלה לעבור את המסע הזה,
    אני לא חושבת שאפשר פה לשפוט מישהי, זה קשה מאוד.
    לכל אחת יש את הסיפור שלה, וצריך לדעת לקבל את השונה מאיתנו,
    אז נסו לקבל הכל באהבה והבנה,
    דעו לנחם אחת את השניה, לשמוח ולכאוב עם כל אחת ואחת...גם אם היא שונה מכן,
    ותראו שהפורום הזה יכול להיות ממש בית בתקופה הקשה הזו.
    בהצלחה מכל הלב לכולן
  • יוליה ורעיה,

אני מתנצלת שלא ראיתי את ההודעה קודם, ימים לא פשוטים...

הנושא הזה מעולם לא עלה בפורום, המקום הזה הוא מקום להתפרק, לפרוק ולקבל כוחות.

יש לך דרך שכולנו מכבדות וגם רעיה, היא נחשפה לדברים שחיזקו בה את האמונה,
    ואת נחשפת לדברים שחיזקו את אמנותך/דעתך..
    אכן יש מקום לומר את הדברים בעדינות, אמונה היא דבר מאוד משתנה אצל כל אחת...אפשר להסביר מאיפה זה מגיע אבל לא להטיף, ותמיד להתבטא בצורה ראויה ולא לכפות.
    בפורום הזה לא שופטים אף אחת, אנחנו פה להכיל אחת את השניה, חילונית, דתית, ומכל בחינה, זה לא משנה..שוב, יש להביע דעה בצורה מכובדת ומכבדת, ולא לכפות את דעתנו על האחרים.
    עם זאת, לא ארשה פגיעה באחת חברות הפורום בשום צורה, אז אבקש לשקול מילים ותוכן ההודעות, ולא - ההודעות ימחקו.
  • שושי ...
    אני בפורום הזה לא מעט שנים ...
    בחיים לא רשמתי משהו שפוגע או מעליב את אחת הבנות !!!
    אני חושבת שגם מה שרשמתי ליוליה לא היה פוגעני ...
    אבל אין סיבה שאני לא אוכל להביע את הדעה והאמונה שלי !!!
    ולא רק שאני חושבת שהתגובות שלי עודדו הרבה בנות בפורום .
    אמרתי ליוליה שאני לא אגיב להודעות שלה כי זה לא נעים לה אבל... לא אפסיק להביע את האמונה שלי ...
    את מכירה אותי לא מעט זמן מהפורום האם פעם ניסיתי להחזיר בתשובה ?!
    האם פעם הטפתי !? לא !!! אם אמרתי להתפלל זה כי לי זה עזר ויש עוד לא מעט בנות שהן יכולות להעיד שזה עזר להן ... מי שמעוניינת יכולה להתפלל ומי שלא ממש לא חייבת .
    את יודעת שאני אוהבת את כולן פה ...
    מתפללת בשבילן ומאחלת להן את כול הטוב שבעולם ( גם אם הדרך שלהן היא לא הדרך שלי ).
  • רעיה אני יודעת, עם זאת אם חברה אמרה שזה פוגע בה או לא נוח לה עם זה, יש מקום למחשבה שניה.
    אני לא ראיתי פוסטים של כפיה, או ניסיון להחזיר בתשובה. יכול להיות שדברים יצאו מהקשרם.
    מבקשת להיות קשובות אחת לשניה.
  • בגלל שהיא אמרה שזה מפריע לה אמרתי שאני לא אגיב להודעות שלה כי זה לא נוח לה ...
    אז אצלה בהודעות אני לא רושמת ..
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה