11 חודשים מנסה.. החיים לא משהו - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולם
    אנחנו מנסים 11 חודשים אחרי בדיקות דם פרופיל הורמונלי בדיקת זרע... הכל תקין... עכשיו אני לפני צילום רחם...
    יש לציין שאני מאוד מודעת כבר לגוף שלי ויודעת ביוצים והפרשות וכו... ולא נקלטים... אני אדם מאוד עצוב לאחרונה... הכל נע בין תקוות גדולות ושמחה ואופטימיות לתהומות שאני באמת חלשה מולם כשאני מקבלת מחזור. מה שאני באמת מנסה זה לקבל תמיכה כי אני ממש על הפנים ואין לי כוח להתמודד.
    אני ממש מפחדת שיגלו משהו בצילום רחם... ומצד שני ממש מפחדת אם הכל בסדר וסתם אני לא נכנבת להריון...
5 תגובות
עמוד 1
  • היי אילנית,
    לא אוכל להגיד שאני מבינה לכאבך אבל מאחלת לך בהצלחה, ושבעזרת השם תתבשרי בבשורות טובות. הרבה אמרו לי להוריד מחשבה מלבי ומראשי, לי זה לא כל כך עוזר, אבל אולי לך כדאי לקחת לתשומת לבך. קחי לך כמה ימי מנוחה, תנסי לקחת חופשה קצרה..
    מקווה שנתבשר שתינו בבשורות טובות !
  • הי, מבינה אותך!
    גם אצלי הכל היה תקין,
    ידעתי מתי אני מבייצת,
    וכל חודש הייתי מתבאסת מחדש עם קבלת המחזור.
    עד שהלכתי לרפלקסולוגית ואחרי טיפול אחד ניקלטתי ב"ה!
    אז אני ממליצה בחום!
    לא רציתי להמשיך להיות מבואסת ומתוסכלת!
    שווה ללכת למישהי שטובה בחיזוק הרחם וחיזוק הביוץ!
    בהצלחה!!
    שבקרוב מאוד תבשרו בשורות טובות!
  • אמן תודה לכן
  • גם דיקור יכול לעזור, שיהיה בהצלחה!!!
  • היי .. מבינה אותך מאוד אני מנסה להרות כבר שנתיים ללא הצלחה (הזרעות והפריות ) גם לנו אין שום בעיות וכל הבדיקות תקינות ... אז מה שנשאר לי להגיד לך יותר סבלנות מאמי והכל יהיה בסדר ... זה חייב להגיע . עניין של זמן . המון בהצלחה .
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה