תוצאות בדיקה אחרי 15 דק - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בנות, יצא לי פס שני חלש אבל רק אחרי 15 דק. אני יום איחור במחזור, יש מצב להריון???
4 תגובות
עמוד 1
  • לדעתי כן יכול להיות
    אני גם בדיוק באותו מצב,רק שאצלי עשיתי כבר שתי בדיקות לפני איחור והפס הופיע אחרי כמה שעות שאומרים שזה לא אמין!
    הייתי אמורה לקבל היום ועדיין לא קיבלתי
    מקווה בשבילך ובשבילי שזה זה :-)
  • זה הריון!

מנסיון כשהתשובה במקל שלילית היא תהיה שלילית גם אחרי שנה...אם יש הריון צעיר (בטא לא חזקה) אז הפס יופיע

ליז
  • עד לפני שבוע הייתי אומרת לך שכשבודקים לאחר הזמן הבדיקה לא מהימנה, אך!! לפני שבוע וחצי הרגשתי טוב יומיים לפני בדיקת הדם המיוחלת, היה יום שישי ורציתי להיות בבית עם בעלי כשנקבל את התשובה ועל כן הקדמתי את בדיקת הדם בבדיקת שתן, יצא שלילי, נרדמתי לאחר כמה דקות ולאחר שעה ומשהו שקמתי ראיתי 2 פסים (עשיתי את הבדיקה שגם אומרת את השבועות וזה הראה לי את השבוע הנכון)
    יומיים אחרי בדיקת דם יצאה גם היא חיובית (-:
    כך ש..... נראה לי שתופס (-:
    בהצלחה!!!
  • בדיקה שלילית לא תהפוך לחיובית גם בעוד שנה.
    בשעה טובה.
    הרין תקין ובידיים מלאות
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה