אני חדשה פה ומבקשת עזרה ממכן בבקשה זה נורא דחוף - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני עם מזור סדיר כל חודש מחזור אחרון היה ב7/10 והייתי אמורה לקבל אתמול ולא קבלתי תודה לאל חחח
    ועד עכשיו לא קבלתי גםם
    בבוקר עשיתי בדיקה בבית בשעה חמש וזה יצא שלילי לא יודעת איך זה ??אני עם הפרשות בצבע לבן לא תמיד לפעמים ואין כאבי מחזור אבל יש קצת סחרחורת בראש
    וגם אחרי תקופת סיום הביוץ קימתי עם בעלי יחסי מין והוא הרגיש שיש משהו שדוחף האיבר מין שלו והרגשתי אחרכך כאבים בבטן מה זה אומר זה קרה פעמים ??????עזרה בנוות
    מתי צריכה לחזור על הבדיקה
9 תגובות
עמוד 1
  • בבקשה אפשר עזרה למי שיודעת ??
  • אני רואה פה ש9 ראו מה שעליתי פה בבקשה אם מישהי יודעת שתעזור לי
  • היי. קודם כל בלי לחץ מאמי... לדעתי תגשי לבצע בדיקת דם כי אני מכירה מספיק בנות שנכנסו להריון ובדיקה ביתית הראתה תוצאה שלילית. לגבי מה שבעלך הרגיש אין לי מושג אבל תנסי לקבוע תור לרופא נשים תסבירי לו מה היה ושיעשה את הבדיקות שצריך. תעדכניייי
  • תודה לך נשמה שענית לי
    הייתי מחכה לאיזה תשובה אני אחכה כד מחר אם לא קבלתי אז אעשה בדיקת דם זה יותר אמין נראה לי

או אם את מכירה איזה מכשיר ביתי מדיוק בתוצאות תגידי לי ??
  • בכיף מאמי. אני לא יודעת על מכשיר רק על הבדיקות הביתיות, אבל הבדיקת דם הכי אמינה. אני אומרת לך ממה ששמעתי כי גם אני באותו מצב של נסיונות. זה חודש ראשון שאת מנסה?
  • לא חמודה זה כבר 6 חודשים ??????
  • אחרי הפלה טבעית
    למרות שמחזור סדיר והכול תקין כל חודש היתיי מקבלת מחזור כל 28 יום אך החודש הזה לא קבלתי במועד עבר 33 יום
  • אני גם 5 חודשים, גם מחזור סדיר... מייחלת שזה יגיע כבר מקווה אולי החודש הלוואייי!!! ששתינו נתבשר החודש אמן ואמן
  • אמן אמן אמן נשמההה ??
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה