שאלה דחופה-גירוי יתר והיריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולן,
    יש לי שאלה שמציקה לי לישון :)
    עברנו לפני 10 ימים הזרעה וזה היה אחרי זריקות גונאר ואוביטרל
    כתוצאה מהזריקות התחיל לי לפני כשבוע גירוי יתר שחלתי שלווה בכאבים חזקים ואפילו ביקור במיון. ביומיים האחרונים הכאבים פחת׳ו- אמנם הנפיח׳ות עדיין קיימת ואני מרגישה כמו בלון פורח -
    הייתי אצל הרופא המטפל וזה אמר לי שהיות והכאבים פחתו משהיו ככל הנראה אינני בהריון.... מישהי עברה את זנ אולי,?
    אני יושבת וח׳שבת איך יכול להיות שאחרי שהיו לי כ3-4 זקיקים בשלים אפאחד מהם לא ״נתפס״?!?! תודהההה
2 תגובות
עמוד 1
  • את כבר יכולה לעשות בדיקה ביום ה 12 מהיום שלקרחת אוביטרל.. ובעזרת הדם את בהריון!! לי היו 10 זקיקים גדולים ולא נתפס.. מה נעשה מתפללים שהפעם זה ילך

חנוש
  • זה לא מדע מדויק, אפילו בהפריות שמפרים את הביצית ומכניסים עוברים לרחם זה לא תופס תמיד וכל הזמן.....
    עם קצת סבלנות הכל יהיה טוב! בהצלחה!!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה