חוזרת - בסיכון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי
    90% מכן לא מכירות אותי . בשביל ה 10% - הייייייי
8 תגובות
עמוד 1
  • אז קודם כל מאחלת לך המון בהצלחה ובאמת שיעבור תקין וללא בעיות!

לא יכולה לעזור לך.... אבל סתם שאלה- על פי מה הם מגדירים הריון בסיכון בשבוע 8?

• לא יודעת אבל ...

מאחלת.לך בעז"ה הריון תקין וקליל , בעיתו ובזמנו בידיים מלאות.!!!

• פנינושששש

בשעה טובה מברוקקקקק
    נמשך קל ותקיןןן
  • היי פנינה, אני אחרי הפלה אחת (שלא נדע יותר), בהריון עם תמיכה של אסטרופם ואוטרגוסטן, אתמול גם קיבלתי זריקה של פרוגסטרון לטוסיק אבל לא בשכיבה מוחלטת.
    מיד לאחר ההפלה השנייה קיטלגו אותך להריון הבא עם סיכון?
  • היי תודה לכולם קודם לכולם
  • לי גם היה הריון בסיכון על זה תוכלי לקרוא בפוסט נפרד שפירסמתי בנושא.
    מאחלת לך המשך הריון תקין, עגלגל והרבה יותר קל ופשוט ממה שהיה לי....

הרשו לי להרים אותה חוץ מאחרי המי שפיר שמאוד נזהרתי. בת כמה לי-אור? ולא פחות חשוב כמה היא שוקלת?
    כשהקטן שלי נולד הגדולה הייתה בת פחות משנתיים. וילדתי בקיסרי חירום....
    אחרי קיסרי אסור להרים "משאות כבדים" במשך 6 שבועות. לא ידעתי איך אני אעשה את זה.
    אז הטיפים האופרטיביים שלי קודם כל תנסי להשיג כמה שיותר עזרה לתקופה הזו.

דבר שני באיזה שהוא שלב אם אני לא טועה שבועיים אחרי הלידה לא הייתה לי כבר עזרה אז פשוט הסברתי לבת שלי שהרופא אמר שהיא כבר ילדה גדולה ושאסור לאמא להרים אותה כי היא כבר כ"כ גדולה וכבדה.
    "הגדולה" שלי גילתה בגרות מדהימה הייתי נותנת לה יד עוזרת לה לעלות למושב באוטו.
    כך גם לאמבטיה היא הייתה עולה בלי בעיה. היום היא בת שנתיים ושבע. ובעקבות אותם שישה שבועות.... אני כבר לא מרימה אותה בכלל (היא פשוט התרגלה). והיא לבד אומרת לי "אמא אני כבדה".
    חוץ מזה לומדים לעשות הכל בלי להרים למשל להחליף חיתול- לימדתי אותה לבוא ולשכב על הספה/השטיח. בואי נאמר ההתנסות הזו הפכה אותה להרבה יותר עצמאית ובוגרת ממה שהייתה קודם לכן.
    אם את רוצה עוד טיפים רק תשאלי ואתן לך רעיונות.
  • תודה...
    לי-אורי בן שנתיים
    כי אין בעולם אהבה, כמו אהבה של אמא.

• ההפרש אצלי הוא שנה ו-11.
    בני שנתיים בהחלט יכולים להבין מונחים כמו לאמא כבד/קשה.
    ואפשר גם להסביר שאמא תמיד אוהבת אותך היא רק לא יכולה להרים אותך
    והיא נורא רוצה לחבק אותך. ולתת חיבוק גדול.
    הגדולה שלי עד היום רצה אליי לקבל חיבוק כשאני יושבת על הרצפה
    ולא רק זה היא גם נותנת לי הנחיות איך לעשות את זה. "אמא לא ככה אלא ככה...."
    בהצלחה!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה