איך לחשב ביוץ במחזור לא סדיר ? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות
    אני רוצה להיעזר במחשבון ביוץ אבל לפי המחזורים האחרונים
    זה כל פעם משתנה..
    היום התחיל כנראה (עוד לא ברור לי נקווה שזה סתם..) אחרי 27 ימים ולפני זה קיבלתי אחרי 33 ימים.
    לפי מה לחשב עכשיו?

תודה מראש על כל תגובה
    חופית
8 תגובות
עמוד 1
  • קשה מאד לחשב בצורה כזאת ..
    הדרך היחידה היא מעקב זקיקים דרך הרופא נשים .

בהצלחה
  • היי,

אני במצב דומה, ורופאת הנשים שלי אמרה שלא להיעזר במחשבונים האלה כי הם בעיקרון מיועדים למי שהמחזור שלה מוגדר כסדיר. מה שאני עושה זה, בגלל שהמחזורים שלי יחסית ארוכים, ואני שומרת נידה- מיום הטבילה במקווה (12 יום בערך מיום קבלת הווסת) אני מתחילה לבדוק עם ערכות ביוץ ביתיות. בדרך כלל ביוץ אמור להיות כ-14 יום פלוס מינוס לאחר המחזור.
  • היי מירי.. ואם בוצע מעקב זקיקים ובאותו חודש לא נקלט היריון.. מה בחודש אחרי שוב מעקב זקיקים? אני שואלת כי אני באותו מצב- המחזור התחיל לשחק איתי.. וביצעתי מעקב זקיקים ( עדיין לא קיבלתי מחזור ומקווה שלא אקבל!!!) אבל במידה ואקבל מחזור מה הלאה? הבדיקות זקיקים האלה מעייפות זה כל יומיים להגיע לבדיקה...
  • והבדיקות ביוץ האלה גם לא ברורות לי בכלל.. לא סומכת עליהן כל כך....
  • כןן זה המצב !
    אוו לחלופין , לתת לגוף לעשות את שלו וברגע שיהיה מוכן להקלט תקלטי ככה בזמן שלך ..

הבדיקות ביוץ הללו כלכך יקרות ובנוסף לפעמים לא אמינות ..

כמה זמן את מנסה ?
    אני חושבת ומציעה שעדיף לחכות כמה חודשים ולראות מה קורה ,
    אם לא יהיה כלום .. אפשר ללכת למעקב זקיקים שוב

תשתדלי לקיים יחסים שבועיים אחרי המחזור יום כן יום לא זה הסיכוי הכי טוב
    ובעז"ה תקלטי במהרה !!

שיהיה לך בהצלחה
  • אמן תודה. החודש זה החודש השביעי לנסיונות. אם החודש אני יקבל מחזור אני באמת ימתין ושזה צריך לקרות זה יקרה.. לא בא לי שוב לעשות את המעקב
  • הדרך הכי אמינה היא ללכת למעקב זקיקים אצל רופא נשים, שם הוא יגיד בוודאות מתי הביוץ
  • תודה על התגובות אני אוותר על המחשבון באמת ואקשיב קצת לגוף ולהפרשות המעידות על ביוץ... וכן ברגע התאים אני מאמינה שזה יקרה...
    לא שמעתי על בדיקת זקיקים וממה שאמרתן כאן נראה לי שלעת עתה פשוט ננסה בלי...
    הטבע יעשה את שלו
    שוב תודה לכולן ובהצלחה יקרות!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה