מחזור ללא ביוץ - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי ד"ר שבוע טוב

לפני חודשים בערך היה לי הריון כימי לאחר החזרת עוברים טריים .
    נותרו מוקפאים מהטיפול ונקבע לי טיפול של החזרת מוקפאים על ביוץ טבעי
    ב26.12 קיבלתי ווסת והתבקשתי להגיע לאחר 12 יום לבדיקה עקבו יומים שלושה אחרי
    הביוץ ומסתבר שהחודש אין לי ביוץ וגם לפי בדיקת הורמונים זה מראה להם שאני כאילו לפני ווסת אבל הרירית עבה ויש זקיק מוביל וכו' בנוסף לפני יומיים התחילו דימומים והפרשות חומות ממש כמו ווסת
    שאלתי היא האם זה תקין שאין ביוץ בחודש לאישה? ומה יכול להיות גורמים לפי ? ומזה הדימום הזה שוב באמצע החודש?

הרופא נתן לי כדורים בשם estrofem למשך שבוע וביקש שהגיע שוב לבדיקה
    האם זה נכון במצב כזה לתת את הכדורים הנ"ל.
    אודה לתשובתך
1 תגובות
עמוד 1
  • שלום רב,
    ישנן נשים שאצלן הביוץ אינו סדיר, ויתכנו גם חודשים בהם אין ביוץ כלל. בחלק מהמקרים זה קשור לחוסר איזון הורמונלי ומצב שנקרא שחלות פוליציסטיות.
    כדי לדעת האם זה נכון להתחיל טיפול עם אסטרופם עלי לראות את נתוני בדיקות הדם והאולטרסאונד.

ד"ר מוריה קירשנר
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה