איך חיים בשיגרה נורמלית - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי
    חדשה כאן.
    איך מתמודדים עם השיגרה? שצריך להתנהג כרגיל כשבפנים כולי טרודה ומלאת מחשבות?
    לעבוד כרגיל ולהתרכז בעבודה? איך אפשר לישון בנחת שביומיים הקרובים המחזור אמור להגיע?
    מחכה כל יום להגיע הבייתה בשביל להפסיק לחייך בכוח כמו שאני עושה כל היום.
    לבכות כשבא לי בלי שישאלו שאלות
    מנסה להיכנס להריון במשך שנה אחרי 6 הזרעות.
    נמאס לי לבחון כל כאב שיש לי בגב או בבטן אשר אולי מעיד על מחזור שקרב לבוא.

מתגעגעת לשיר במקלחת בלי מליון מחשבות
    רוצה חיים נורמלים
14 תגובות
עמוד 1
  • כל כך מבינה אותך!
    בעה הריון עוד החודש !!! ???
  • אמן
    חלום
  • אמן
    חלום
  • ציטוט:
    פורסם במקור על-ידי battam

כל כך מבינה אותך!
    בעה הריון עוד החודש !!! ???

kat
  • נורא קשה.. אני חושבת על זה יום וליל
  • היי
    עד כמה שזה קשה תנסי לחשוב קצת חיובי
    זה עוזר אני אחרי הפריית מבחנה ובהתחלה היה לי קשה עד שהחלטתי שאם אני לוקחת את זה במובן חיובי ולא להיות טרודה בזה כל היום אני יעבור פחות מהפכות עם עצמי אז כל פעם שהייתי חושבת הייתי מתחילה לשיר לעצמי ולהגיד שהכל יהיה בסדר שאלוהים לא שוכח אף אישה בישראל ובמיוחד לא אותנו
    אפילו עד עכשיו שאני מחכה לתוצאות
    מאחלת לך ולכן שתתבשרו בבשורות טובות בקרוב מאוד
  • הי
    אנחנו מנסים חצי שנה ללא הצלחה
    ואני יודעת שזה לא הרבה זמן וכולם אומרים- לא לדאוג, רק התחלתם, הכל יהיה עוד
    דוחפים סטטיסטיקה לפנים
    וכולם אופטימים מסביב שזה רק מוסיף לתחושת התסכול והבלבול גם אשמה על זה שאני מרגישה את כל זה.
    אומנם אני לא במקום שאת נמצאת בו אבל חולקת את התחושות הקשות בפנים
    אני עצובה, קשה לי, אני מרגישה לא מובנת
    אני מרגישה שלא באמת יש לי תמיכה
    אני מרגישה חרא ולא בא לי לצאת מהמיטה
    ולא בא לי לחייך לאף אחד
    שולחת לך המון כוח
    והצלחות
    ומבינה מה על ליבך

kat
  • היי
    אני כל כך מבינה אותך אני עברתי תקופה לא פשוטה
    אבל לקראת הטיפולים התחללתי להתאפס על עצמי ולנסות בכל הכוח חיובי
    וגם מה שכן נכנסתי לכאן לפורום טיפולי פוריות ומאןד עזרה התמיכה
    וגם בהתחלה הכל נראה נורא וקשה ואת מתמררמרת בתוך עצמך
    וזה עוד שאני השעון שלי דופק(בת 33)
    אבל תמיד תאמיני וחצי שנה זה לא הרבה בכלל
    ותמיד מגיע בסוף האור ואתם תגיעו ליום שבו תתבשרו שאתם הורים ומאחלת לכן לכל הבנות ןלך את זה;)
  • היי. גם אני קיבלתי את המחזור היום בבוקר אחרי שהחודש עשיתי אפילו מעקב זקיקים כדי לדעת בדיוק את יום הביוץ.. והינה עדיין המחזור הזה מגיע לבשר שגם החודש לא הצלחנו..אפילו שקיימתי יחסית ביום הביוץ לפניו אחריו ומתי שלא תרצו. חודש שביעי לנסיונות ללא תרופות או טיפולים. והיום החלטתי שאני מפסיקה עם כל הבדיקות (שיצאו תקינות עד כה) ופשוט זורמת.. מקיימת יחסים בשביל הכיף ולא חושבת יותר, הכל מלמעלה ושזה צריך לבוא זה יבוא... בהצלחה לכולנו
  • היי,

מבינה אותך אבל את חייבת לקחת את זה באמת כחלק מהשגרה לא לתת לזה להשתלט לך על החיים.
    תצאי עם בעלך עם חברות שנסי לשנות קצת את השגרה .
    אני עם הבן הראשון שלי הייתי שנתיים וחצי בטיפולים (12 טיפולים) בבת השניה שלי הייתי גם 3 שנים (13 טיפולים) אין מה לעשות חייבים לשנות את המחשבה ולהיות אופטימית והרבה....
    אני תמיד נתתי לעצמי יום "אבל" אחד אחרי תשובה שלילית ואז חוזרים לחיים וממשיכים הלאה...
    המון בהצלחה
  • ברור יערית צודקת
    צריך להמשיך בשגרה הרגילה שלנו
    ולא לחשוב על יותר מידי
    בהצלחה לך ולכל הבנות פו
  • למה נטע לא מעדכנת אותנו בפורום? לנטע וגם יערי, מי אמר לכם שיש רק דרך יחידה להיכנס להריון, טיפולים וטיפולים וטיפולים, למה שלא תלכו ליותר משמציע רופא נשים, מה שלימדו אותו לעשות בבית ספר. אני נעזרתי על יד תרופה טפעית שבעלי הביא לי, אחרי שלא הצלחתי להרות במשך 3 שנים של נסיונות, אם אתן רציניות ולא סתם נכנסים לפורום הזה לעשות פילוסופיה, ורוצות לנהיכנס להריון, באופן קל, תשאירו בקשות בפורום, אני אפרסם לכם פרטים. דרך אגב יש לי כפר 4 ילדים ברוך השם.

• הי,
    אשמח לקבל פרטים לגבי התרופה הטבעית בפרטי.
    אביה
  • גברתי התרופה מתאימה רק למי שיש לה חסם או סתימה, למי שאצלה הכל תקין אבל למרות זאת קשה לה להיכנס להריון, היא לא תעזור למי שעברה גרידה לרחם, אני מכירה אמהות שעשו ילד או שניים ואחר כך משהו נעצר ללא סיבה, כאן אפשר לנסות אותה בלהשיג הריון נוסף. התרופה נמצאת בפתח תקווה, תיעי לאישה שמכינה אותה בשבילך, שלמי לה 200 ש"ח, אם תהרי תתני לה פרס כספי סמלי, אל תדאגי, בעלי שם לה ביד 2000 ש"ח, והיא לא אמרה שום דבר, זה סכום אפס לתמורה שקיבלנו.

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה