מחסור סדיר וכמה שאלות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום, המחזור שלי מופיע כל שלושים יום בדיוק באותו תאריך עברי (נכון לשלושת-ארבעת החודשים האחרונים, מה שהופך את המחזור לקבוע)
    לכן, הביוץ שלי הוא ביום ה-16.
    האם החישוב נכון?

לעומת זאת, הייתי בבדיקה כשבע ימים לאחר שהמחזור החל ובאולטראסונד ראו זקיקים מתקרבים שלפי מה שהיא אמרה אמורים להגיע באותו שבוע (כלומר שאהיה בביוץ) שזה כמובן מוזר כי עוד הייתי במחזור, והוא לא הסתיים לי מהר כל כך..(היה לי פוליפ ודימום תשע ימים לכן הייתי בבדיקה ואני סופרת עוד שבע ימים נקיים ככה שהגעתי ליום יומיים אחרי היום ה-16 של הביוץ אם הוא היה באמת באותו זמן)

יש מצב שפספסתי את הביוץ, יש מצב שלא,
    בכל מקרה אם למישהי יש מידע להוסיף על מה שכתבתי, אשמח לקרוא.

בע"ה שלא פספסנו...אדע בסוף שבוע הבא...
    תודה.

1 תגובות
עמוד 1
  • תעשי בדיקה של חום שחר ותדעי בדיוק מתי הביוץ..
    אבל אם יש לך כל 30 יום מחזור יתכן שהוא באמת ביום ה16.. את לא אמורה לפספס אותו.. בהצלחה לנו
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה