האם אני בהריון ? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • קיבלתי מחזור ב5.1.16
    ושכבתי עם בעלי לקראת ה14.1
    היו לי עצירויות וכאבים בפטמות ודקירות בבטן תחתונה .
    כאשר אנחנו שוכבים אני מרגישה הרבה נוזלים ממני מה שבדרך כלל לא קורה ..
    בדיקות הריון ביתיות שליליות כי עוד אין מועד איחור .
    ובדיקות ביוץ מראות ביוץ ככל שבוע אחרי תאריך הביוץ .
    הן מראות לי פס חזק ועוד פס חלש בבוקר ובלילה .
6 תגובות
עמוד 1
  • היי נטלי אני ישמח באם תבהירי לי ולבנות מספר דברים.
    האם ב5.1.16 התחיל לך הוסת (דימום אדום) או שבתאריך הזה הסתיים הדימום?
    כל כמה זמן את מקבלת בממוצע?
    האם הוסת והמחזור אצלך סדירים?
    ואסביר מה הרקע לשאלות הללו.
    לאישה, שהוסת אצלה סדירה וביא מקבלת בכל 28 יום, הביוץ מתרחש בדרך כלל כל 14 יום,
    משמע אם הוסת התחילה לך ב5.1.16 אזי הביוץ שלך חל ב19.1 ואת ובעלך צריכים לקיים יחסי מין סביב התאריך הזה בכדי להיקלט.
    אם הוסת שלך הסתיימה ב5.1.16 יהיה קשה לומר מתי הביוץ מתרחש כי סופרים 14 יום (לאישה שמקבלת כל 28 יום) מהרגע בו נצפה דימום אדום.
    לאישה ששומרת נידה, נהוג בדרך כלל לספור 7 ימים נקיים מהרגע בו פסקה מלראות דימום אך לאישה אשר דם וסתה חל רק 3 ימים הרבנים טוענים שיש להוסיף עוד יומיים ולאחריהם לספור 7 ימים נקיים.
    מאחלת לך בהצלחה,
    וששתינו נבשר בראש חוצות ששתינו בהריון
  • בשורות טובות לשתינו אמן אמן .
    הדימום הויסתי התחיל ב5.1 .. אבל נגמר תוך 3 ימים מה שקורה שאצלי מחזור מחזיק שבוע שלם .
    חודש קודם איחר לי ב3 ימים .
    אבל בדרך כלל אני מקבלת כל 28 .
    אני הכי מקווה שיש ..
  • אם את בודקת הריון לפי בדיקת ביוץ הקווים אמורים להיות חזקים באותה מידה ולא פס חלש ופס חזק..
    אין טעם לעשות ב.הריון לפני האיחור.. מקווה בשבילך שזה הריון, בהצלחה
  • היי עשיתי בדיקת ביוץ יצא חיובי אני באיחור של יומיים ובדיקת הריון שלילית
  • הי נטליה, המחזור שלי התחיל ב 04.01 ולפני יומיים התחילו לי כל התופעות המוכרות של המחזור, ההבדל היחד היה כאבי כב תחתון וזרמים קצת שורפים בחזה, הייתה לי בדיקת ביוץ שיצאה 2 פסים ברורים ורצנו לרכוש בדיקת הריון של לייף שיצאה חיובית, אז אני אופטימית לגבייך מקווה שתקבלי בשורה טובה, אמן ואמן!!!
  • תעשי בדיקת דם זה הכי אמין
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה