מנסים להכנס להריון ולא מצליחים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הייי בנות , אני חדשה פה .
    עד לפני כחודשיים המחזור שלי היה סדיר כל 30 יום ולפני חמישנ חודשים הוצאתי התקן מירנה שהיה לי רק חצי שנה
    לפני חודשיים המחזור שלי הקדים ב4 ימים וחודש אחרי שזה 16.1.2016 קיבלתי מחזור שבוע לפני התאריך המשוער .
    הוא נמשך 4 ימים בלבד ובדרך כלל הוא ממשיך 6 ימים
    אני שומרת טהרת המשפחה ואותו יום של הטבילה בייציתי אנחנו מנסים כמעט חצי שנה להכנס להריון ולא מצליחים
    אני אמורה לקבל מחזור ב9.2 כואב לי השדיים קצת ומרגישה כאבי מחזור כמו קילקול קיבה אני לא יודעת לדעת אם זה הריון או מחזור שעוד פעם מקדים אשמח לדעת עם ךמישהי קרה אותו מקרה ואם יש אגן בעיה בפוריות שלי
7 תגובות
עמוד 1
  • בת כמה את? בעיקרון שנה של ניסיון היא נורמלית לחלוטין
    רק שימי לב שאתם לא מפספסים את הביוץ בגלל המקווה, יש כדורים לדחיית הביוץ ואז בטוח לא מפספסים
  • שנה של ניסיון, ועוד יש לך זמן להקשיב לאלה שנהיו לי מדעניות. תזדרזי לנסות את התרופה שאני מציע, בעלת התרופה עוד מעט היא תבקר במרוקו ואז תישארי בלי, וחבל, דרך אגב, תצייני בבקשה את גילך, ואם היו לך ילדים, ואם בעלך תקין. רק כך אפשר להגיד לך מראש אם יש לך סיכוי. תודה.

• אף אחת פה לא מדענית כולנו פה בנות ומכירות את הגוף שלנו מעולה
    אפשר גם ליעץ אחת לשנייה מתוך ניסיון
    אל תנסי שום תרופה לפני שאת הולכת לרופא נשים שלך שידע להדריך אותך נכון בלי כול מיני תרופות לא ברורות..
  • אני בת 21 וישלי ילד מקסיםם בן שנה ו4 חודשים תיכננו את ההריון לפני החתונה ועוד לא שמרנו טהרת המשפחה ומקווה אז ככה שאין לי מושג למה אני לא נקלטת להריון החודש לפני שטבלתי עשיתי בדיקת ביוץ ויצא לי 2 פסים אומנם אחד פס חזק והשני פס חלש אץהקופא אורמת לי רק אחרי שנה של ניסיון אפשר לבדוק למה רק אחרי שנה ולמה זה כל כך לוח זמן להגנס להריון והאם יש תרופות טביעיות להכנס בכלי ברוך ה תקין אם הוא לא היה לא היה לנו ילד מקסיםםם ????????????
  • תמיד לפני מחזור יש לי ה3גשה ש4ני בהריון מוזררר
  • והפעם ישלי צרבות ובחילות והתכווציות ברחם אף פעם זה ךא היה לי ככה לפני קבלת המחזור
  • בבדיקת ביוץ רק 2 פסים כהים באותה מידה זה חיובי! אם אחד בהיר ואחד כהה זה שלילי
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה