האם אני בהריון ? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי , רוצה להתייעץ ולשמוע את דעתכן , קיבלתי מחזור ב12.1 , קיימנו יחסים ב24.1 וב25.1 לפי החישוב של הביוץ וגם היה לי כאבי בטן צידים והפרשה סמיכה וחלבונית ב24.1 זו פעם ראשונה שאני רואה הפרשה כזו אצלי , הפסקתי גלולות לפני 3 חודשים . , יום אחרי הרגשתי בחילות שמגיעות בעיקר בבוקר אבל לא קבוע לפעמים כן ולפעמים לא , שינויים מטורפים במצב הרוח שנמשכים עד עכשיו , נותנת הרבה יותר שתן מבדר"כ , מתעוררת משינה בגלל צימאון , שינויים בתיאבון לפעמים חשק מטורף ולפעמים ימים ללא אוכל בכלל , קצת נפיחות בטנית .... וקרה לי גם 2 בריחות שתן ...(אכן לא נעים) מתי אני יכולה לבדוק בדם האם מדובר בהריון ? ומתי אפשר בבדיקת הריון בשתן .... וסתם בכללי האם זה נראה לכן הריון או סתם אשליה
    תודה מראש
2 תגובות
עמוד 1
  • שלום רב

זה עוד מוקדם מידיי בכדי לדעת האם את בהריון או לא
    התחושות שאת מתארת יכולות להיות מסיבות שונות - הן בגלל הריון והן בגלל סיבות אחרות
    רק כאשר יהיה איחור במחזור תוכלי לעשות בדיקת שתן ביתית ורק אז לדעת בוודאות האם את בהריון או לא

ד"ר הדר

• שלום רב

זה עוד מוקדם מידיי בכדי לדעת האם את בהריון או לא
    התחושות שאת מתארת יכולות להיות מסיבות שונות - הן בגלל הריון והן בגלל סיבות אחרות
    רק כאשר יהיה איחור במחזור תוכלי לעשות בדיקת שתן ביתית ורק אז לדעת בוודאות האם את בהריון או לא

ד"ר הדר

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה