התייעצות לגבי זכויות בעבודה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום רב,
    הייתי שמחה לקבל ייעוץ בנושא המעסיק שלי.
    התקבלתי להעבודה באמצע דצמבר 2015. נכנסתי להיריון לא מתוכנן (תוך כדי נטילת גלולות) בערך כחודש לאחר קבלתי לעבודה.
    לצערי ההיריון לא החזיק מעמד (הפלה טבעית) אך העדפתי להיות גלויה עם המנהלת שלי ולספר לה את מה שעובר עליי - בעיקר מכיוון שהיתי צריכה להיעדר שבוע מהעבודה כי הייתי במעקב בבתי חולים עקב איבוד דם ונוזלים (התעלפויות חוזרות ונשנות).
    לאחר חזרתי לעבודה, הודיעה לי המנהלת כי עליי להחליט האם להמשיך בעבודה וזאת בהתחייבות שלא אכנס להיריון או אתכנן חתונה בחצי שנה הקרובה לפחות.
    מה עליי לעשות בנידון?
    0547389787
    [email protected]

1 תגובות
עמוד 1
  • שלום לך,
    את מתארת התנהלות חמורה ביותר מצד המעסיקה, ובלתי חוקית בעליל.
    אני מציעה לך בחום להקליט את השיחות איתה, ולהגיע לפגישת ייעוץ בעניין על מנת לכלכל נכון את הצעדים קדימה.

ברכה,
    ליאת שטיין, עו"ד
    משרד עורכי דין חן שטיין ושות'

מגדלי עזריאלי, המגדל העגול קומה 35, תל אביב
    טל: 6245588- 03
    פקס:6245599- 03
    אתר עו"ד שטיין ("המשפט"): www.hamishpat.co.il
    הדף העסקי שלנו בפייסבוק - https://www.facebook.com/hamishpatlaw
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה