דימום 5 ימים אחרי ביוץ - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי, אני חדשה כאן, לא יודעת אם זה המקום, אבל אשמח לתגובה, יש לי דימום 5 ימים לאחר יום הביוץ ממש נראה כמו מחזור, העניין שעשיתי בדיקה בייתית בבוקר ויצא פס אחד חזק ואחד חלש יותר, מאוד מבולבלת, אני צריכה לקבל מחזור רק ב22/2, סיימתי את באחרון ב4/2, מה זה יכול להיות? עדיין יש סיכוי להריון?
5 תגובות
עמוד 1
  • 2 פסים לא משנה איזה חוזק אומר הריון !!!
    גשי לבדיקת בטא כדי לוודא, אם את מרגישה צורך :)
    בהצלחה !
    יעל
  • היי אורנית,
    אשמח לדעת מה יצא לך בבדיקת הריון? יש הריון?
    אני פשוט באותו מצב. אתמול (יוא״ב 6) התחילו הפרשות חומות והיום גם ואפילו טיפה ורוד בניגוב שנראה כמו דם קל כזה... מרגישה נפוחה והתכווצויות קלות כבר כמה ימים, מיוא״ב 5.
    האם זה השתרשות???
    מחר זה יוא״ב 8 ונראה לי עדיין ממש מוקדם לעשות בדיקה
  • הי אלכסנדרה :-)
    מה זה יוא"ב ?
    בכל אופן לפעמים יש כתמי דם קלים בהשתרשות....בכל מקרה ממליצה לגשת לרופא לבדוק :-)
    בהצלחה!
    יעל

יעל נרקיס,
    נטורופתית, רפלקסולוגית מטפלת בתטא הילינג ומלווה לידות
    מומחית בליווי הריון ולידה
    [email protected]
    054-6949977
  • היי יעל,
    אני רואה שאת עונה ויועצת לבנות אחרות כאן ואשמח לאוזן קשבת :-)
    אני בשבוע 5 קרובה לשישי והיו לי אתמול קצת דימומים כאשר ניגבתי לאחר שהייתי בשירותים.
    בפעם הראשונה זה היה כתם חום בהיר ולאחר מכן אדמדם,,, יום לפני קיימתי יחסי מין עם בעלי וכשהפניתי לרופא זאת אחת השאלות שלו, אני נפגשת איתו היום אך רציתי לדעת שזה לא נורא ושזה עדיין הריון תקין. אני אחרי הפלה ( לפני 5 חודשים) וכל כך רוצה את ההריון הזה! אני אוהבת להיות בהריון, מתרגשת ומצפה לשמוע בשורות טובות! אנא ממך ובכלל מכן בנות, שלחו לי ברכה והצלחה,,
    תודה! השורות טובות לכולנו !
  • כשמך כן את !!
    ראי את התשובה שעניתי מעלייך !
    יתכן....בכל מקרה גשי לרופא המטפל :-)
    בשורות טובות וידיים מלאות :-)
    יעל

יעל נרקיס,
    נטורופתית, רפלקסולוגית מטפלת בתטא הילינג ומלווה לידות
    מומחית בליווי הריון ולידה
    [email protected]
    054-6949977
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה