פרסמתי הודעה בפורום לפני חודש והייתי שמחה לקבל מענ - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • לגבי ימי טיפולי פיריון
    תודה
4 תגובות
עמוד 1
  • בוקר טוב!

יתכן והתפספסה אבל אני גם לא מוצאת אותה בחיפוש ידני.
    מוזמנת לשאול שוב .

יום נפלא
    מנהלת פורטל יולדת

• 24/02/2016 : 17:14:34
    אני יודעת שאני זכאית לעבור 4 סדרות טיפוליות בשנה כאשר כל סדרה 16 ימי מחלה מיתרת ימי המחלה ולכן סהכ 64 ימים בשנה.
    מה ההגדרה של סדרה? כלומר האם כוללת שאיבה בלבד או שאיבה וכל ההחזרות הנלוות אליה?
    במקום העבודה שלי מתעקשים שמגיע לי 16 ימים סהכ בשנה לכל הסדרות ביחד.
    בשנת 2015 עברתי 3 שאיבות סהכ. הם רוצים להוריד לי ימי חופש כי עברתי את מכסת 16 הימים לפי הגדרתם.
    מה אני יכולה לעשות ?
    תודה
  • שלום לך,
    המספר המירבי של הימים בהם עובדת רשאית להיעדר מעבודתה בגין טיפולי פוריות (על חשבון ימי המחלה) נחלק בהתאם לימי העבודה::
    עובדת 5 ימים בשבוע- עד 4 סדרות טיפוליות בשנה באורך של עד 16 ימים לכל סדרה = סה"כ עד 64 יום לשנה.
    עובדת 6 ימים בשבוע - עד 4 סדרות טיפוליות בשנה באורך של עד 20 ימים לכל סדרה = סה"כ עד 80 יום בשנה על חשבון ימי המחלה הצבורים לזכותה.
    הסדרה של הטיפול הינה הגדרה רפואית, ולכן ככל שתביאי אישור רפואי בעניין, יהיה עליהם להיצמד אליו.
    בהצלחה,

ברכה,
    ליאת שטיין, עו"ד
    משרד עורכי דין חן שטיין ושות'

מגדלי עזריאלי, המגדל העגול קומה 35, תל אביב
    טל: 6245588- 03
    פקס:6245599- 03
    אתר עו"ד שטיין ("המשפט"): www.hamishpat.co.il
    הדף העסקי שלנו בפייסבוק - https://www.facebook.com/hamishpatlaw
  • מקום העבודה שלי הוא קופח כללית.
    יש לי אישורי מחלה עבור כל היעדרות.
    במשאבי אנוש נאמר לי שבהנהלה ראשית החוק פורש לפי 16 ימים בשנה סהכ ולפיכך הורידו לי כבר ימי חופש (קרוב ל-15 ימים) בשנת 2015 , לאחר שעברתי את מכסת 16 הימים שהם הקציבו, והם מסרבים להחזיר אותם.
    מה אני אמורה לעשות ? לאיים בתביעה?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה