לשפוך קצת תסכולים עם נשים שיכולות להבין ללא ספק! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום, הרגע התחברתי לפורום הזה. העלי מאד המליץ לי להיכנס לאיזהשהו פורום על מנת שאוכל לקרוא קצת על הנושא ולראות שאני לא היחידה
    אני בת 32 נשואה כמעט שנתיים ועדיין לא בהריון
    אני חושבת שאפשר להגדיר אותי כאחת שיש לה שחלה פוליציסטית
    אני כבר חודש שני עם איקקלומין ופרוגינובה ובנתיים מחכה לראות האם יש ביוץ
    כבר קבענו תור למומחית פוריות ותוך כדי מנסים להיות אופטימיים שנצליח להיכנס להריון לפני זה.
    תחושת חוסר אונים לא עוזבת אותי, המון מחשבות עוברות לי בראש בו זמנית שאני מרגישה שאני משתגעת
    כשאני קצת נעצבת או נשברת אני חוששת בו זמנית שאולי אני מביאה לעצמי נאחס, הרי כולם מנסים לעודד - מחשבות מייצרות מציאות!
    כשאני מתעצבנת אני מוצאת את עצמי עוצרת רגע ואומרת אולי בגלל התנהגות כזאת אני לא נכנסת להריון, סוג של עונש מהיקום?!
    אני נשמעת הגיונית למישהי"?! או שאני באמת משוגעת
2 תגובות
עמוד 1
  • שלום לך,
    אני לא מבינה הרבה בבעיה שמקשה עליכם להכנס להריון.
    אני רק יכולה להדגיש שני דברים:
    1. זה יקרה בסוף, לא ידוע מתי אבל זה יקרה. כל מה שאתם צריכים זה ביצית אחת וזרע אחד שיפגשו :)
    2. הבנתי שבמקרה הזה יכול מאוד לעזור דיקור סיני.

אני גם נעזרתי בדיקור סיני על מנת להכנס להריון. ואני חושבת שזה עזר במידה מסוימת.
    רציתי להמליץ על המטפל אופיר שגב פרידמן. הוא עובד בנס ציונה ובחולון.
    הוא מאוד מאוד נחמד, רגוע ומעודד. הוא מתמחה בין היתר בעזרה לנשים שמתקשות להרות. (כמובן מסיבות שונות) ובעייני הוא אלוף.
    בכניסה לקליניקה שלו אני באופן אישי מיד נרגעת :)

המון בהצלחה!
    ורד
  • היוש
    יקירתי מבינה מאוד לליבך המצב שאת נמצאת בו מוכר לי לגמרי
    והעצה שלי אלייך
    להיות רגועה ולהאמין שיהיה בסדר בסוף יגיע ההריון המיוחל(זה באמת בסוף מגיע רק לא יודעים מתי)
    אנחנו גם נשואים שנתיים ואחרי שנה( מתוך השנתיים)של טירטורים וחוסר אונים ובכי החלטתי ללכת עם בעלי לרופא פרטי שישר בדק אותי ואת הזרע של בעלי ולהפתעתנו גילנו שהזרע של בעלי באיכות ירודה וככה אחרי 2 פגישות איתו היינו מעומדים להתחיל טיפול אני עם הזריקות כמובן ושהגיע ההפריה המיוחלת בעלי אותו יום עבר ניתוח קטן ובוצע ההפריה המיוחלת שהצליחה
    אבל לא סתם אני מספרת לך מספרת לך שתאמינו בטוב ותורידו מהלחץ זה בסוף בא עם הרבה אמונה וחשיבה חיובית זה החשוב
    ואני עוד היו ימים שחשבתי כבר לאמץ או להתחיל לחפש אם פונדיקאית ולבסוף אחרי דרך קשה ומלאה בבכי זה הגיע הבשורה הטובה מכולן
    אז אל יאוש יקירתי
    בשורות טובות;)
    ודרך אגב אני בת 33 ;)והגיל ממש לא אישיו
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה