גליתי לפני שבוע שאני בהריון רצוי אך נורא מפחדת - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות יקרות,
    לפני שבוע גיליתי שאני בהריון ומאוד מתרגשת, מאושרת ומרגישה בעננים אך באותה נשימה חוששת, לפני כ 5 חודשים עברתי הפלה טבעית וההתמודדות היתה קשה מנשוא,, כל כך חיכינו לבדיקה הראשונה לראות דופק אך התוצאות בשרו את הנורא מכל,, הייתי בשבוע 7-8 ולא נמצא דופק,, ולכן עכשיו הציפיה (הארוכה, יש לי חודש לחכות עד הבדיקה לבדיקת דופק) ממש מאתגרת אותי נפשית! אני שמחה, מדברת לבטן שלי בכל רגע נתון, מחבקת, שרה ופשוט מאוהבת בדבר הקטן שמתפתח אצלי ועדיין יש חששות,, איך מתמודדים ? איך עוברים את התקופה הזו?
    תודה על ההקשבה והתמיכה!
    אין מאושרת ממני!
16 תגובות
עמוד 1
  • קודם כל מזל טוב.
    אין לי ניסיון כזה (הלוואי ואף אחת לא תחווה כזה דבר) אבל נראה לי שאת יודעת מה התשובה (כבר רשמת אותה)
    התקופות קשות בין בדיקה לבדיקה, (אני אוכלת סרט גם בבדיקה עצמה) כל אישה בהריון מרגישה את זה.
    גברים אגב... כלום.

אני מוסיפה להיות מאוד עסוקה-עבודה, משפחה וחברים...סעי לים קראתי איפה שהוא שזה טוב לעובר וחוץ מזה אין אנרגיות שליליות בים. ת ב ל י!

בהצלחה והמשך בשורות טובות.
  • תודה רבה לך ורד יקירתי!
    אכן יודעת את התשובה ועדיין,,
    אני עושה כל יום מדיטציה , חושבת חיובי ומאוד מצפה ורוצה!
    אבל כל דבר קטן מלחיץ אותי,, מכניס אותי לסרטים רעים,, פעם עומס בעבודה, פעם רגישות יתר, פעם האם אכלתי מספיק/ אוכלת טוב ובריא, האם להמשיך להתאמן, זה מרגיש כאילו אין לזה סוף!
  • אגב,
    בשורות טובות לכן ולכולן!
    אמן!
  • אין לזה סוף אני יודעת...

בואי נתקוף את כל מה שכתבת דבר דבר..

1.עומס בעבודה-אין לך הרבה מה לעשות עם זה
    2.רגישות יתר- אין הרבה שליטה
    3.אוכל- העובר הוא טפיל הוא לוקח את מה שהוא צריך אז אומנם אין הגיון בלדפוק פיצה כל היום אבל נדמה לי שאת לא עושה את זה... תשלבי ויטמנים למשל פרנטל של אלטמן (זה משלב גם חומצה פולית במינון הנכון אז אפשר להפסיק עם חומצה פולית) ועוד ויטמנים לפי מה שאת חושבת שמתאימים לנשים בהריון (אני לוןקחת גם אומגה 3, אבל תכלס לא נמצא שזה עוזר). זה אמור לספק את רוב החוסרים... (שוב.. חוסרים שלך, לא שלו. כי כמו שכבר אמרתי העובר לוקח מה שהוא צריך ומשאיר אותך ריקה)
    4. תתאמני עד 3 פעמים בשבוע, משהו פשוט יחסית- זומבה, יוגה, פילאטיס, הליכה מהירה (רצוי בים). תמיד תשימי לב שהדופק שלך לא עולה יותר מדיי, אם כואב לך הכי בקטנה, תעשי הפסקה קצרצרה. אם את עושה חוגים תמיד תעדכני את המדריכה. ספורט מאוד מומלץ בהריון, גם למי שלא עשתה ספורט לפני.

:) ורד

• וואוו ורד הרגעת אותי :-) תודה!
    אני מרגישה שאנחנו מכירות כבר :-))
    אני מתאמנת בחדר כושר והפסקתי לפני שבועיים כשגיליתי שאני בהריון,, מאוד חסרה לי המאמנת שלי והחדר כושר, האם לחזור להתאמן איתה ולהגיד לה שאני בהריון? (מפחדת להגיד שאני בהריון עד לבדיקת דופק ואפילו אחרי, עד חודש שלישי ) בעזרת השם בלי נדר.
  • אני בעד לחזור להתאמן. ברור להגיד! היא אמורה לעזור לך לעשות תנועות מתאימות...כמובן אם זה נוח לספר.
    זה נשמע שאת מאוד אוהבת להתאמן ושזה אפילו קצת מרגיע אותך. נשמע מקום מעולה לפרוק פחדים.
    יאללה לספורט!
  • וואוו ורד! איך אפשר להודות לך? תודה!! זאת לא דרך מספיק טובה להגיד לך עד כמה עזרת לי!
    חייבת לך ובגדול!
  • וואוו ורד! איך אפשר להודות לך? תודה!! זאת לא דרך מספיק טובה להגיד לך עד כמה עזרת לי!
    חייבת לך ובגדול!
    האם אין המלצה לא לספר לאף אחד עד לבדיקת דופק? אני יודעת שהמנהג הוא לא לספר ולחכות עד שלושה חודשים ראשונים,,
  • בכיף...
    זה החלטה שלך...
    אני אישית לא יכולתי להתאפק ולא לספר... זה הריון אחרי IVF...
    תכלס התהליך היה ככ מתסכל שהסביבה הקרובה שלי (משפחה קרובה וחברות טובות) יודעת כבר משלב הנסיונות...
    כך שהיה דיי קשה להסתיר את זה שזה סוף סוף קרה.
    כך שלמעשה סיפרתי לקרובים אלינו, אני אצטרך להתמודד, אם הנורא מכל יקרה.
    אני מודעת לזה שיש אפשרות שמשהו השתבש בהמשך (עשיתי בדיקת דופק ועכשיו אני מחכה לשקיפות עורפית) ואני כל יום אומרת לעצמי את המשפט הבא- "אני מנסה!" (מלבד זה אני נמנעת באדיקות להכנס לאתרי אנטרנט שעלולים להבהיל אותי)
    ואני אגיד לך יותר מזה-
    אם חלילה זה יקרה, אני מספיק עם כוחות ואמונה שאני אצליח להקלט במהירות. אז יאללה, מה שיהיה יהיה, אני יעשה את מה שאני יכולה להיות רגועה והשאר זה בידי הידיים הקטנטנות של העובר. בהצלחה לך קטנציק
  • מאמי תודה רבה גם לך! אני בהיסטריה רצינית עכשיו! הלכתי לשירותים וכשניגבתי ראיתי קצת דם בנייר ואני בלחץ,, זה היה צבע חום אדמדם,, מה זה אומר? אין לי כאבים ואני לא מרגישה דבר,, נהפוך הוא אתמול בערב הקאתי ואני מאושרת מזה ;-) חלק מההריון,, בבקשה תגידי לי שזה תקין
  • אני מבינה שאת מאוד מבוהלת, קודם כל תרגעי.
    אי אפשר לדעת... זה הגוף שלך.
    אני חושבת האם את יכולה לעשות איזה שהיא בדיקה עכשיו או מחר.
    ותכלס לא נראה לי שאת יכולה לעשות משהו כרגע.

אולי בדיקה ביתית? או בטא מחר?

אם חשבת על ללכת למיון או רפואה דחופה בקופת החולים, אז אני לא חושבת שכדאי. סתם תהיי שם הרבה זמן והם לא יוכלו לתת לך תשובות, כי את בשבוע מאוד מוקדם. (כולה 3 שבועות פלוס 4, הבנתי את זה מהודעה אחרת שלך..) לא אמור להיות דופק והעובר כרגע נראה כמו זרע של כלום בערך, אי אפשר לראות את זה...

אז רק תרגעי...
  • לא ספרתי את השבועות נכון ומתברר כי מחר בעזרת השם בלי נדר אני שבוע 6!! יש לי טור לרופא מחר בבוקר אבל בנתיים אין לי דימום בניגוב וכשאני בודקת לעמוק נראה כי הדם נחלש וכמעט ואין כלום,, בנוסף דיברתי עם אחות במרפאה שלי והיא אמרה שאם קיימנו יחסי מין זה גם יכול לגרום לדמום קל ומשבוע שלישי עד 12 זה קורה להרבה נשים,, האם אני צריכה להיות רגועה אחרי תשובה כזו,,, ?אני נשארת חיוביות אופטימית ומאוהבת לגמרי בדבר הקטן! רות. להיות אחרי בדיקת הדופק והבדיקה מחר! רוצה לראות אותה/ אותו
  • היוש
    קודם כל מזל טוב להריון תקין ובריא ובעזרת השם לידה קלה וביידים מלאות
    ורד אשרייך את ממש רוגע לנשים כאן
    לכן אני מצטרפת למה שכתבת
    ויכולה להגיד לך שגם אני מהריון לאחר הםריה והחששות והחרדות (שתמיד היו יותר התגברו )
    ושיתפתי את האחות הריון שלי ואמרה לי שבגלל כל מה שעברנו האושר שלנו מלווה בפחד מסויים אז אני באמת מנסה להסיק את עצמי בדברים אחרים וזה קצת עוזר או לפעמיים איך שקופצת המחשבה אני מתחילה לשיר לעצמי;)
    בין בדיקה לבדיקה אנחנו מטבעי מוטרדות יותר כי רוצות שהכל יהיה בסדר איתנו ועפ העובר
    אני מנסה לחשוב שחהיה טוב ושאלוהים תמיד לצידי ושנתן לי את המתנה הזאת והכל יהיה בסדר
    ברוך הכל בסדר עד עכשיו
    אז שיהיה בשורות טובות גם לך וגם למבורכת
    ותהני כל הדיקה ובדיקה זה מרגש יותר
    במיוחד כל הסקקירת מערכות;)
  • ייאי תודה מיכל, אני נהנת לעזור ולהרגיע. :)
    מבורכת, אני סומכת עלייך שתעדכני מה הרופא אמר.
  • היוש בנות יקרות!
    תודה על. תמיכה והעזרה והאוזן קשבת!
    מבטיחה לעדכן אחרי הרופא,, תחזיקו לנו אצבעות!
    מזל טוב מיכל יקירתי ואמן על כולנו הריון בריא ותקין ולידה קלה!
  • בנות כל הכבוד לכן !!
    אתן עושות עבודה נפלאה :-) :-)
    לגבי ויטמינים ומינרלים, בראש העמוד שלי ישנן המלצות של משרד הבריאות
    והן בהחלט (!!!) כוללות אומגה 3 שחיונית מאוד בהריון ותומכת בכל ההתפתחות המוחית והקוגניטיבית :-)
    תסתכלו בפוסט, יש שם עוד המלצות...
    בהצלחה לכולן :-)
    יעל
    יעל נרקיס,
    נטורופתית, רפלקסולוגית מטפלת בתטא הילינג ומלווה לידות
    מומחית בליווי הריון ולידה
    [email protected]
    054-6949977
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה