רעלות הריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי,
    יש לי 2 ילדים מקסמים!!
    הריון ראשון הסתיים בשבוע 37, ילדתי באמצעות זרוז בגלל חשד לרעלת הריון
    הריון שני, שבוע 31, לאחר צלסטון, ונסיון לחכות כמה שיותר, רעלת הריון חריפה, התחלת לידה עם זרוז, ובסוף ניתוח חירום.
    תקופה מאד קשה! שהייה ארוכה בפגיה, אבל עכשיו הילד מושלם!!!!!!!!
    לפני הריון שלישי. ואני מלאת חששות.
    גם הריונות עצמם מלווים בכל תופעות הלוואי- מיגרנות, הקאות ללא סוף, דחייה מכל ריח ומכל טעם וכו', גם החשש שיסתיים מוקדם..מאד מוקדם...
    הייתי אצל מספר רב של רופאים מומחים בתחום רעלות ההריון, והומלץ לא להימנע מהריון נוסף, עם ליווי של קלקסן ואספירין במינונים גבוהים (של סוסים). אבל עדיין אני חוששת....
    שמעתי פעם, שברעלות הריון, כל לידה מסתיימת יותר ויותר מוקדם...לא מצליחה למצוא מאמר בנושא..
    מאד רוצה עוד ילד. מאד חוששת!!

תודה!!!!
1 תגובות
עמוד 1
  • יקרה,
    קודם כל אפשר לעשות המוןןןןן באמצעות רפואה משלימה !
    נשמע לי מאסט במקרה שלך.
    אני אישית טיפלתי במס. נשים עם חשד לרעלת, ועם רעלת קלה. את יכולה וזה אפשרי לעבור הריון תקין, ***כמובן, שעם ליווי מתאים ותומך*** על ידי מומחה לשלבי הריון, עם נסיון ברעלת, מתחום הרפואה המשלימה.
    אם מתאים לך, אני מקבלת בהוד השרון. מוזמנת להתייעץ איתי.
    מעבר לזה, לכל דבר יש סיבה רגשית מאחוריו, שווה להבין מדוע הגוף מייצר את המצב הזה מהבחינה הרגשית.
    מאחלת לך המון הצלחה והריון בריא ובמועד :-)
    יעל

יעל נרקיס,
    נטורופתית, רפלקסולוגית מטפלת בתטא הילינג ומלווה לידות
    מומחית בליווי הריון ולידה
    [email protected]
    054-6949977
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה