8 עוברים אף אחד לא הוקפא.... למה???? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני אחרי IVF ראשון שאבו 8 והפרו את כולם אבל אף עובר לא הגיע להקפאה ואני קיבלתי מחזור
    בטיפול הרופא היה אופטימי ואמר שבטוח יקפיאו לנו כמה
    מישהי הייתה באותה סיטואציה???? למה זה קורה???
5 תגובות
עמוד 1
  • היוש
    קודם כל אופטימיות
    ואני הייתי מציעה לך לדבר שוב עם הרופא שלך למה לעזאזל (סליחה) לא הקפיאו לך עוברים למרות שאמר לך שיחזירו לך כמה משהו פו מלא המון תהיות
    כי אני איך ששאבו לי 2 אומנם ישר הקפיאו והחזירו תוך יומיים ושרד לי רק אחד אבל הכל יכול להיות
    אני במקומך חוזרת מיד לרופא ושיענה לי על זה
    שיהיה בהצלחה ובשורות טובות
    ותעדכני;)
  • הי ליטל,

אני רק מנסה לדמיין את התסכול שאת בטח מרגישה עכשיו ואני מתפוצצת פה בשבילך...
    כל כך נורא לעבור שאיבה שוב בזמן ככ קצר. ואם אני לא טועה החודש הזה לא יעשו לך שאיבה נוספת (הגירוי קצת מוגזם לגוף, חודש אחרי חודש) אבל בחודש הבא בטוח שכן.

צר לי שהפעם לא הצליח לכם, שמרי על אופטימיות את תראי זה יקרה בקרוב.
    אני רוצה להבין... העוברים בכלל לא הגיעו הקפאה...?
    זה קצת לא הגיוני לי...אם זה מה שקרה זה פשלה לא של הרופא אלא של הבית חולים, תכלס את יכולה לפנות (כמו שמיכל אמרה) לרופא ולדעתי גם לבית חולים עצמו.

יש אפשרות שמתוך 8 שהוכנסו להקפאה אף אחד לא שרד.
    זה לגמריי קורה למשל אם העוברים הופרו בשיטת IVF (שיטה אשר נותנת לזרע ולביצית לעשות את שלהם, יש להם קצת יותר קשיים בהקפאה ולא בשיטת ICSI- שיטת הפרייה טיפל'ה שונה- הזרע מוחדר ממש לביצית, ללא ברירה טבעית (סטטיסטית זה כמעט לא הגיוני שלא יהיו מוקפאים, אבל זה קורה)

• אז אחרי רופא... אני אחדד ששמונה הופרו אחד הוחזר אבל אף אחד לא הגיע להקפאה...
    הרופא טוען שיש בעיה גנטית...וצריך להגדיל את המינון של הזריקות ולטפל רק בשיטה של icsiבשביל להשיג תוצאה...
    בשלב הזה נצטרך להאמין לו ולקוות לתוצאות טובות יותר בפעם הבאה...
  • אני מניחה שזה הגיוני ואין לו סיבה לבלף,
    הרגשתם שהוא לא מבאס אתכם?
    אני מתכוונת שהוא רואה תקווה ועתיד... כי אם לא הרגשתם מוגנים ובידיים טובות אז אולי שווה לעבור לרופא עם טיפלה יותר אופטימיות.
  • שלום ליטל, גם אני עברתי שמי טיפולי ivf ללא עוברים מוקפאים, זה קשור או למורפולוגיה של הזרע או לנתחלקות לא טובה של העוברים אצלי זה היה ביש מזל עם התחלקות לא טובה של עוברים. לעומת זאת היה טיפול אחד שכן הצליחו להקפיא, הרעיון הוא שזה קורה תהיי חזקה! ואם הרופא מרגיש לך לא טוב או לא בטוח תעברי! יש הרבה אחרים טובים ומעולים את צריכה להיות בטוחה! שיהיה הרבה בהצלחה!!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה