בבקשה חו"ד - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש

• היי דר,
    אני עם סכרת הריון מאוזנת בדיאטה עם מספר חריגות מועטות של עד 155 אחרי ארוחות ורק בשבועיים האחרונים
    הריון תאומים לא זהים שבוע 25+4
    היום 7.6.16 ביצעתי גדילת עובר לשניהם והתוצאות הן אלה:
    עובר a זכר
    Bpd 70.84 מתאים לשבוע 28+5
    Hc 254.93 מתאים לשבוע 27+4
    Ac 221.4 מתאים לשבוע 26+2
    Femur 51.54 מתאים לשבוע 27+3
    הערכת משקל 1045 גרם
    ממוצע גיל ההריון 27+3

עובר b נקבה
    Bpd 65 מתאים לשבוע 26+3
    Hc 237.68 מתאים לשבוע 25+6
    Ac 225.46 מתאים לשבוע 26+6
    Femur 48.08 מתאים לשבוע 25+5
    הערכת משקל 960 גרם
    ממוצע גיל ההריון 25+5

שאלתי את הרופא המטפל שלי אם התוצאות הללו מעידות על פגיעה מהסכרת אז הוא אמר שהם שמנים אז שאלתי מה הכוונה שמנים חסרי פרופרציה? לא קיבלתי תשובה ברורה אודה לך אם תוכל להרגיע אותי מעט.. אצל הזכר bpd גדול בשלושה שבועות האם יש מה לדאוג?האם נדרשת סקירה מכוונת? סקירות ראשונה ושניה בשבוע 23 יצאו תקינו וכן בידקת NIPT

אפרסקית
1 תגובות
עמוד 1
  • שלום רב

העוברים בהחלט גדולים, סביב אחוזון 90 לשבוע 25.
    יכול להיות שמדובר באיזון דיאטה לא טוב וצריך לדבר על זה עם הרופא סכרת.
    בכל מקרה זה לא מעיד על בעיה בעוברים, והם לא "נפגעים" מהסכרת אם היא מטופלת כמו שצריך.

לא רואה סיבה לדאגה. צריך להמשיך לעקוב אחרי הגדילה.

בהצלחה!!
    ד"ר דוד דנון

מומחה למיילדות וגינקולוגיה. רופא בכיר ביחידת האולטרה-סאונד, בית חולים לנשים ע"ש הלן שניידר, קמפוס בלינסון, מרכז רפואי רבין
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה