מנסה להבין.. אולי מישהי פה תוכל לעזור??? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי אני חדשה כאן בפורום
    אז ככה..
    הווסת האחרונה שלי הייתה ב4/6 מקבלת מחזור כל 31 יום יום הטבילה שלי היה ב18/6 באותו יום אחרי המקוה בניגוב היה לי כתמי דם ורדרדים יום למחרת הפסיק ואז שוב התחיל בצהריים ואז פסק לגמרי
    יום שני 20/6 שוב היו כתמים חומים כאלה כמו סוף של המחזור ככה במשך הבוקר ואז חלף ושוב ב22/6 היו כתמים חומים מלווים בדקירות בבטן תחתונה כולל הרגשה של אי נוחות בבטן הלכתי לרופאת נשים שלי והיא עשתה לי אולטרסאונד ואמרה שהיא רואה זקיק וזה זמן הפוריות
    עכשיו... השאלה שלי האם זה בגלל הביוץ הדימומים ? וכל כך הרבה ימים כבר לפני מופיע דימום? אציין שמעולם לא קרה לי מקרה כזה דומה
5 תגובות
עמוד 1
  • היוש
    הכל יכול להיות אני באמת לא יודעת
    אבל אם היא הבחינה בזקיק ואמרה לך שזה זמן הפוריות
    אז זה הזמן לעזור לזקיק לגדול
    בשורות טובות ;)
  • עשינו את המיטב בכדי לעזור מקווה שיצא מזה משהו
    אוףף כל כך מצפה!!! ובעלי עוד יותר מה ממני...
  • בלי לחץ יקירתי כי הלחץ שלנו משפיע על הכניסה להריון תחשבו על זה כהנאה נטו ומה שיהיה יהיה אל תחשבו על זה בכלל
    למרןת שאין מבינה יותר ממני לליבך זה דבר קשה
    אבל אין לנו ביררות אז בבקשה ואני אומרת לך מניסיון תסתכלו על כהנאה ולא לעשות כדי להכנס להריון ותמשיכי לעקוב אחרי הביוצים שלך
    בשורות טובות
  • אני מאוד מסכימה עם מיכל,
    קצת מנקודת מבט אחרת...
    בעלי כל הזמן היה מתמרמר שאני רוצה יחסים רק בשביל הריון, זה ממש העליב אותו.
    אז גם בשביל הפאן הזה כדאי לנסות לעשות את זה בלי לחץ ולהנות.
  • היי
    חייבת לציין שגם בעלי היה נעלב;)אבל עבר לו הסוף
    מצחיק שהם בכל התהליך הזה של להיכנס להריון
    יותר רגשנים מאיתנו שאנחנו אמורות להיות הרגישות לכל דבר ולהעלב
    בסוף זה עובר להם לפחות ככה לבעלי
    אז תהנו לכם בנתיים;)
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה