u.s שבוע 8.5 - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי, אולי למישהי קרה מקרה דומה ותוכל לעזור לי.
    לפני 5 ימים עשיתי u.s שם ראו שק הריון ועובר בגודל 2 מ"מ עם דופק ממש ממש איטי. גודל העובר התאים לשבוע 5.5.
    היום החלו הפרשות חומות ומעט דמיות(קלות) ולאחר בדיקת u.s נוספת נצפה עובר בגודל 5 מ"מ תואם לשבוע 6+1 עם ספק דופק. הרופאה אמרה שלא בטוחה אם זה דופק או גלי קול.
    בטא נכון להיום 4,700.
    ביקשה ממני לחכות שבוע ולבדוק מה קורה ושככל הנראה זאת הפלה נדחית אבל אין לה אפשרות לאשר את זה סופית.
    בינתיים תופעות ההריון נעלמו להן...
    השאלה היא למה נותנים לי לחכות שבוע עם עובר מת בבטן. האם יש ספק בכלל שזה נגמר?
    מה הסיכוי שלפני 5 ימים נצפה דופק חלש והיום ספק דופק..לפי מה שאני יודעת לאחר 5 ימים הדופק כבר אמור להיות חזק חד משמעי אלא אם כן ההריון מתפתח בצורה לא תקינה.
    מבאס אותי שצריך למשוך את זה.
    מקווה שיש כאן מקרה דומה שאדע לקראת מה אני הולכת.
    תודה ואיחולי הריונות תקינים בריאים עגולים ומשעממים לכולכן-)
1 תגובות
עמוד 1
  • שלום רב,

לצערי נשמע שמדובר בהפלה, אבל כאשר יש ספק מצד הרופא לגבי הדופק ההעדפה היא להמתין עוד שבוע ולוודא שהאבחנה וודאית.

בברכה
    ד"ר דוד דנון

מומחה למיילדות וגינקולוגיה. רופא בכיר ביחידת האולטרה-סאונד, בית חולים לנשים ע"ש הלן שניידר, קמפוס בלינסון, מרכז רפואי רבין
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה