לקראת ivf אשמח לתמיכה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • 13 יום אחרי הזרקת אוביטרל, 11 יום אחרי הזרעה(בתוספת של זריקות פיורגון) היום התחילו הפרשות חומות, אני יודעת שהרבה בנות יחשבו שזאת השתרשות, אבל במצב שלי - אני כל חודש מתחילה עם הפרשות חומות בערך 3 ימים לפני מחזור אז לצערי אני כבר מבינה שאני הולכת לקבל מחזור ביום שלישי בדיוק שבועיים אחרי הביוץ וההזרעה. הטיפול הבא הוא ivf. טיפה מפחדת ...ההורמונים השפיעו עלי מבחינת נפיחות ומצבי רוח אז מה יהיה עכשיו שיכפילו לי את המינון ? ואני גם מפחדת מהשאיבה וההרדמה. יש בנות שעברו ויכולות קצת להרגיע אותי?
7 תגובות
עמוד 1
  • היי
    מבינה לליבך גם אני הייתי בחששות אינסופיות
    איך יהיה מה יהיה אם יצליח לא יצליח איך הולך תהליך ההרדמה איך אני אקום מהרדמה?
    אבל צריך לחשוב חיובי ובאמת באותו יום ניסיתי לא לחשוב על זה יותר מידי ותודות לבעלי ולאמא שלי לא היה לי צאנס לחשוב על זה הרבה
    והחלטתי שגם זה יותר טוב אם אני לא אלחץ ואולי ירפה וככה הכל ילך חלק וזה מה שקרה בסוף(אחרי ההפרייה המיוחלת נכנסתי להריון)
    את תהליך ההרדמה את לא מרגישה בכלל( לפחות ככה היה אצלי) וסמכתי על הרופא שלי שאני ביידים טובות
    כשהתעוררתי חשבתי שאני אתעורר עם כאבים וסחרחורות ולא היה לי כלום
    גם בדף המדריך שקיבלתי רשמו שאני ארגיש כאבים קטנים וזה אפילו לא קרה מה שכן לקחתי לי ימי מחלה בבית לנוח (אני עובדת בעבודה שמצריכה לעמוד הרבה ולהתכופף ולא רציתי לקחת תסיכון)
    אבל בבית התנהגתי רגיל ואפילו יצאתי לשופינג עם בעלי;)
    ועוד טיפ
    בשבועיים של ההמתנה לחשוב חיובי ולנסות להסיק את עצמכם בדברים אחרים לא להיות הרבה בבית לצאת עם חברים ללכת לחברים לצאת לסרטים בתי קפה
    שיהיה לכם /לך בהצלחה ובשורות טובות
  • מיכל,
    איזו מהממת את!! קראתי את התגובה שלך והיא עודדה אותי מאוד!!
    גם אני מתכוננת לקראת IVF ראשון (ואני מקווה היחיד והמוצלח) וזה מאוד מלחיץ..
  • היי מיכל תודה רבה עודדת והרגעת אותי. יש לי עוד שאלה, אני עובדת בעבודה עם המון לחץ ואני לפעמים גם מאוד עצבנית, עכשיו להבנתי הפריה זה הרבה יותר רגיש מהזרעה, השאלה שלי אם אני אהיה בלחץ וקצת עצבנית בשבועיים המתנה זה יכול להפריע לסיכויים באיזשהיא צורה?
  • היי שוב
    בנות אתן חייבות להתעודד ולחשוב חיובי גם לא בפעם הראשונה
    (מי שמאמין לא מוותר) והאמונה נותנת הרבה כוחות להתמודד
    אני גם בעבודה של לחץ ועצבים(יש לקוחות שממש יכולים לעצבן וגם הבוס שלי)
    אז בגלל זה לקחתי מנוחה בבית לא הרבה כי ביננו עדיף להיות בעבודה כי שם אנינו לא חושבות יותר מידי ועסוקות בעבודה (כמובן שחזרתי סיפרתי לבוס שלי ואמרתי שאסור לי להתאמץ יותר מידי כמו להרים דברים או להתכופף והוא הבין)
    בנוגע לעצבים חשוב להיות רגועה למרות שעם כל תקופת ההמתנה יש קצת ימים שכל דבר יכול לעצבן או לשגע אבל זה עובר
    כדאי שתשאלי את הרופא הכי טוב
    והכי חשוב לשתות מים והרבה לאכול טוב ולהיות רגועה לא להתאמץ ולהאמין שיהיה טוב
    בשורות טובות בננות;)
  • מיכלוש תודה רבה את פשוט מקסימה .גויבה האם התחלת את התהליך?
  • אני יכולה להוסיף שגם אני עברתי תקופה מאוד לחוצה בעבודה לאורך כל תקופת הניסיון להכנס להריון (שנה ומשהו)
    ורק אחרי שעברתי לעבודה חדשה שכלל הנראה יותר מתאימה לי נכנסתי להריון... ממש בחודש הראשון לעבודה החדשה.

אז אני לא אומרת שתשקלו לעשות הסבת מקצוע אבל קחו בחשבון שזה עשוי ממש להשפיע.
  • היי בנות אחריי נפלה שלישית ביום שני באיכילוב במרפאה להפלות חוזרות כפי הנראה אבחר בתמיכה כי אני נכנסת טבעי אבל בשבועות 20 עד 13 משהו משתבש הציעו לי גם ivf אבל הרופא שלא לא המליץ
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה