קרישיות דם ?!" - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום.... אני רוצה להתייעץ..אני בהריון שני שבוע 24-5.. לא מעשנת .. בת 29 וחצי... הריון 1 עבר ללא כל סיבוכים. ברקע fmf... לוקחת קולכיצין.
    לפני כשבוע התנפחה רגל ימין עם כאבים עזים בשוק עד כדי חוסר אפשרות ללכת או לדרוך... פניתי לקופח... אמרו חשד לקריש דם... הפנו למיון.... הפנו לאולטרסאונד ורידים אבל לא היה רופא שעושה זאת בשבת .. ולכן נתנו טיפול מניעתי בקלקסן... למחרת בבוקר הגעתי חזרה לאולטרסאונד ורידים.. ואמרו שהכל תקין. הרגל ( השוק) המשיכה להתנפח לקראת הערב.. חזרתי לרופא משפ' ... נתן טיפול מיידי בקלקסן ואספירין. למחרת במעקב אצל רופא הנשים... הוא החליט להחזיר אותי למיון לאולטרסאונד נוסף... כי לדבריו הסטטיסטיקה אומרת שקרישיות דם לרוב ברגל שמאל... ולא ימין... ועדיף לבדוק שוב ... במיון לא ראו כלום ואמרו להפסיק טיפול תרופתי .
    הרופא משפחה אמר שייפנה להתייעצות עם המטולוג.. אך המליץ להמשיך טיפול בקלקסן ואספירין לעוד שבוע ... ולא להפסיק טיפול כרגע.. ואמר שלפעמים יש קריש דם שלא מאבחנים באולטרסאונד.. ואסור לקחת סיכונים. אחריי יומיים של טיפול כבר הגשתי טוב והכאב עבר.
    היום אני לקראת סיום הטיפול... לא יודעת מה לעשות... לא יודעת למי להאמין... האם אני עושה נזק לעובר עם כל התרופות האלו ?? מה יהיה בלידה? מה יקרה והטיפול התרופתי מסתיים? באיזה סיכון אני נמצאת ?!
    סליחה על האורך ותודה מראש
6 תגובות
עמוד 1
  • שלום רב

צר לי על הבלבול, אבל אני לא יכול לתת לך ייעוץ או חות דעת מבלי לבדוק אותך.
    בעיקרון אם יש חשד לקריש דם הטיפול הוא קלקסן, לא צריך אספירין בד"כ, ואם אכן קריש דם יש חשיבות גם למינון וגם למשך הטיפול

ד"ר הדר

• שלום רב

בעיקרון אם יש חשד לקריש דם הטיפול הוא קלקסן, לא צריך אספירין בד"כ, ואם אכן קריש דם יש חשיבות גם למינון וגם למשך הטיפול

ד"ר הדר

• שלום רב

ד"ר הדר

• שלום רב

ד"ר הדר

• שלום רב

ד"ר הדר

• שלום רב

ד"ר הדר

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה