אוףףף הזרעה שלישית - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • רצתי לשתף...
    זאת הפעם השלישית שאני עוברת הזרעה . פעמיים קודמות לא צלחו. הפעם הזאת כדי לקבל תמיכה רשמו לי נרות אנדומטרין. היו לי תופעות לוואי לא נעימות אבל לא היה אכפת לי כי ידעתי שזה בטוח יצליח. עברו 15 יום מאז ההזרעה.
    קיבלתי מחזור. נורא התאכזבתי הייתי כלכך בטוחה הפעם. טיפול הבא הרופאים המליצו לי על הפריה חוץ גופית . לא רציתי להגיע לזה הם סיפרו על טיפול קשה ולא נעים עם יותר זירקות , והרדמה כללית.
    מישהי עברה את זה ? מה בדיוק אומר הטיפול הזה ...
4 תגובות
עמוד 1
  • ותחשבי שהםעם זה כן יצליח
    גם אני עברתי הפרייה שהצליחה אז תעודדי
    נכון שזה קשה ותהליך מלא חששות אבל לצד זה תקווה גדולה
    אז זה שווה את כל מה שאנחנו נאלצות לעבור הזריקות וכל זה
    ובקשר לההרדמה זה ממש הדבר האחרון שאת צריכה לדאוג
    ומבחינת התאוששות כל גוף מגיב אחרת אז אי אפשר לדעת(אני אחרי זה הלכתי לטייל עם בעלי ולקנות בגדים ויש בנות ששמעצי שהיו מרותקות למיטה תלוי גם איך את לוקחת את כל התהליך)
    מה שכן לקחתי חופש שבוע מהעבודה כדי לא להתעצבן ולהרים דברים מיותרים
    והרבה הרבה חשיבה חיובית ואופטימיות לא לחשוב על זה יותר מידי
    אני ובעלי הקפדנו במשך ימי ההמתנה לבשורה המיוחלת לא להיות הרבה בבית אלא עם חברים ומשפחה
    אז שיהיה בשורות טובות ותאמיני ;)
  • אני מאוד שמחתי לעבור להפרייה, היה לי יותר ביטחון שזה יעבוד.
    זה באמת עבד, אחרי הפריה הראשונה נכנסתי להריון.

הזריקות זה שטויות, מוסיפים רק עוד קצת זריקות, מסבירים לך איך לקחת אותם אז זה גם בסדר.
    ההרדמה זה עניין דיי אישי, ההחדרה של המחט לא נעימה אבל זה נכון לכל ניתוח...
    ההתאוששות כמו שמיכל אמרה משתנה. אני גם הרגשתי ממש סבבה אחר כך.

היו לי כאבי בטן חזקים אחרי זה, לא משהו שבגללו לא הלכתי לעבודה. לגמרי נסבל. וזה היה החלק הכי קשה בכל התהליך.

הקטע הפסיכולוגי כאן מאוד חזק.. את לא מאמינה שהגעת לזה וכל העניין אבל כדאי לשחרר את ההרגשה הזו ולהגיד יהיה טוב. וזהו...
  • היי..אני בדיוק במצב שלך, אני אחרי 2 הזרעות שלא הצליחו ועוברת להפריה..אני בדיוק באמצע התהליך ותחילת שבוע הבא כבר עוברת שאיבה. אז לגבי השאיבה עוד אין לי כל כך מה להגיד חוץ מזה שאני גם קצת חוששת כי מפחדת מההרדמה, לגבי הזריקות זה המון הורמונים וכבר יומיים שאני מזריקה 2 זריקות כל ערב, הבטן כבדה ולקראת הערב גם כואבת. אבללללל....זה לא נורא. ואני הכי מבסוטית מכל התהליך כי יש בו המון סיכויים יחסית להזרעות, אפילו כשכואב לי קצת אני שמחה לדעת שהכל עובד שם והזריקות שאני עושה לא לחינם. בהצלחה בהצלחה בהצלחה. תהיי אופטימית יש המון סיכויים בתהליך תשמחי
  • היי גם אני אחרי 3 הזרעות שלא צלחו עוברת להפריות ממש חוששת זה לא פשוט לעבור את זה נפשייי מאחלת בהצלחהה לכולןן
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה