תזונה לתינוק בן 7 חודשים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום בני בן 7 חודשים. אוכל מוצקים ומאוד אוהב... יונק פעמיים ביום(בוקר וערב) ותמל צמחי פעמיים ביום(אלרגי לחלבון פרה).
    סדר יום מבחינת ארוחות:
    6:00 הנקה
    9:00פירות ושקדיה
    12:00 ירקות ועוף טחונים
    15:00 בקבוק תמל צמחי
    18:00 ארוחת ערב ירקות וקצת פחמימה או פרי עם דייסת אורז
    19:15 הנקה
    00:00 בערך... בקבוק תמל צמחי

ולשאלותיי.. התחלתי עם ארוחת המוצקים קצת לפני גיל 7 חודשים... ןשיחה עם חברה ממש הלחיצה אותי.. שאני נותנת יותר מידיי מוצקים לגילו הצעיר ושהוא אמור לאכול רק שתי ארוחות כאלו ביום. משיטוט באינטרנט ראיתי שבאמת רק לקראת 9 או 10 חודשים נותנים 3 ארוחות.
    חשוב לי לציין כי בערב לפעמים אוכל קצת מהואכל המבושל שאנחנו אוכלים (קינואה אורז ירק מבושל ועוד)
    האם באמת הקדמתי והגזמתי? ייתכן שאני גורמת לו לנזק כלשהו.....?
    הוא ממש נהנה ממוצקים ומרקמים שונים. הוא ילד פעיל מאוד- זוחל מגיל 5 חודשים ועומד כבר מגיל 6 חודשים...
    אשמח לעזרה והכוונה בהקדם... תודה מראש...
    אמא בהתקף חרדה קל...
1 תגובות
עמוד 1
  • סרטי סקס - https://sexysharmotagirls.com/, אנחנו לוהטות בוואטספ ומוכרות סרטי סקס של בלונדיניות ואנחנו בלונדיניות
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה