מנסים להיכנס להריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי חברות יקרות,
    אני עוקבת אחרי הפורום הזה כבר הרבה זמן (בערך שנה שלמה ) ועדיין לא יצא לי לכתוב, אני ממש מצליחה להזדהות פה עם הרבה בנות והפורום הזה נותן לי כל פעם זריקת עידוד נוספת שהנה עוד מישהי נקלטה לאחר תקופה לא פשוטה.. מאחלת לכולן שבקרוב תתבשרו בבשורות טובות!
    אני ובעלי מנסים להיכנס להריון כבר מעל לשנה, לי יש שחלות פוליציסטיות ואני כבר בסבב ה-5 של איקקלומין, עושה מלא בדיקות דם ומעקבי זקיקים / ביוץ ומה לא?!
    אבל המחזור מתעקש ומגיע כל חודש ומנפץ את כל הבועת תקווה שהצלחתי לבנות מהמחזור הקודם..
    אני מתלבטת אם להחליף את הרופאה שלי לפריון (אני לא נמצאת אצלה הרבה זמן), היא נתנה לי עוד סבב של איקקלומין לאחר ש-4 סבבים לא צלחו. מה דעתכן? מהניסיון שלכם?
    וגם מבחינה רגשית כבר לא קל לי כי אני לא משתפת יותר מדי אנשים בזה..

מישהי פה התנסתה ברפואה אלטרנטיבית וזה עזר לה? אשמח לטיפים / המלצות כדי לצלוח את התקופה הזו

תודה לעונות
2 תגובות
עמוד 1
  • הי לילי,

אני חושבת שאם יש לך ספק לגביי הרופאה אז תחליפי, את צריכה להרגיש בטוחה עם מי שמטפל בך, ביטחון ברפואה מאוד עוזר.

אני התנסתי ברופאה אלטרנטיבית ספציפית בדיקור סיני. הלכתי באופן פרטי למישהו שזה ממש ההתמחות שלו-פריון. קוראים לו אופיר שגב פרימן והוא ממש אלוף. עובד בנס ציונה ובחולון.

קחי בחשבון שלדיקור לוקח זמן להשפיע בצורה טובה אבל אני מאוד ממליצה לנסות, זה מרגיע וממש עוזר.
  • בשורות טובות יקירתי
    את מוזמנת לכתוב את שעל ליבך ולפרוק
    זה מאוד עוזר
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה