צרבלום קטן - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום
    סקירת מערכות מאוחרת נעשתה בשבוע 21.2 ונמצא צרבלום מתאים לשבוע 19.2 באחוזון 6%. שאר הנתונים: ורמיס 12.9 ממ תקין.
    הומלץ סקירה מכוונת למוח בביהח.
    קבעתי סקירה מכוונת בביהח כאשר במועד הבדיקה אהיה בשבוע 25.
    האם זה מאוחר ורחוק מידי?
    האם כדאי לבדוק פנייה לרופא פרטי כדי לבצע את הבדיקה בשבוע מוקדם מידי?
    אשמח להתייעצות
4 תגובות
עמוד 1
  • שלום רב

רצוי להקדים את מועד הבדיקה

ד"ר הדר

• שלום רב
    עשיתי סקירה מאוחרת לתאומים לא זהים והכל היה תקין מלבד שלאחד העוברים אמרו שהצרהלום הוא בגודל 8-9 ( גבולי) וביקשו לעשות us בעוד שהועיים
    נורא לחוצה
    האם זה משהו בעייתי ויכול להיות מום אצל העובר??
  • שלום רב
    עשיתי סקירה מאוחרת לתאומים לא זהים והכל היה תקין מלבד שלאחד העוברים אמרו שהצרהלום הוא בגודל 8-9 ( גבולי) וביקשו לעשות us בעוד שהועיים
    נורא לחוצה
    האם זה משהו בעייתי ויכול להיות מום אצל העובר??
    שכחתי לציין שאני בשבוע 21 פלוס יומיים
  • היי לי, האם אפשר לדעת מה היה בבסוף? מקווה שזה סוף שמח! אני כרגע באותו מצב מחר יש לי mri עוברי ואנחנו ממש לחוצים, הם אומרים הכל נראה ממש תקין מלבד הצרבלום קטן בשבוע וחצי
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה