היי בבקשה תענו - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני בשבוע 7 היום עשיתי בדיקת דופק והכל תקין ברוך השם
    ואכלתי פרסוה עם בולגרית מעודנת 5% ועכשיו קראתי שזה לא כדאי
    באמת אסור לאכול? ואם אכלתי זה ממש מסוכן?

סיון
3 תגובות
עמוד 1
  • למה לא כדאי ? כי הם עומדים במים וזה מצע טוב לחיידקים ? ממממממ תלוי אם אכלת את זה במסעדה או בבית ואם זה בבית תלוי כמה זמן הקופסה הייתה פתוחה אם חדשה?

הייתי מציעה לך לא להגזים באכילת בולגרית אך להתמקד בלהתרחק מדברים אחרים שבאמת מזיקים כמו בשר נא.. נבטים .. תמרים.. סושי.. להימנע משתיית תה ירוק ותה עם קינמון או עם מרווה (גורמים להפלה) ..
    להימנע משתייה יותר משתי כוסות ביום של משקאות שמכילות קפאין כמו קולה תה קפה וכו.. להימנע מכל משקאות האנרגייה...

בהצלחה לך
  • כמובן אלכוהול וממתיקים מלאכותיים להימנע מהם וגבינות כמו קממבר וביצה לא מבושלת
  • ואני מציעה לך להיות צמודה לרופא שלך .. לשאול הכל .. אפילו דברים שלא נראים לך ושיש לך חשש של 1% לגביהם ...

הכי מומלץ
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה