הריון אחרי הפלה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולם,
    לפני כמה חודשים עברתי הפלה נדחית בשבוע 8,
    הצלחנו להיכנס להריון שוב אחרי מחזור ראשון כרגע אני בשבוע 6+2 ,
    אני מרגישה שאני נמצאת בלחץ נוראי ופחד שזה יכול לקרות שוב
    זה פשוט משתלת אליי עד כך שזה גורם לי לקוצר נשימה כל יום אני מתעסקת בכך שהאם אני מרגישה סימנים להריון או לא, כבר לא נדבר על כך שאני ובעלי לא מרשים לעצמנו לשמח...
    מאוד אשמח לעידוד

2 תגובות
עמוד 1
  • הרגשה נוראית ובכל זאת יצא לכם ממש בסדר ביחס לאחרות.
    הצלחת להכנס ישר אחרי ההפלה.

פחד יהיה שם והתחושה שאולי לא כדאי לשמוח גם תהיה שם.
    קבלי באהבה את זה ואין לך הרבה מה לעשות.

תשתדלי להרגע בדרכים שונות-
    להתעסק בעבודה
    להיות הרבה עם המשפחה והחברים
    לעסוק בתחביבים
    תשדלי להאמין בעצמך שאת מסוגלת לזה ושאם יקרה שוב משהו זה לא בשליטתך (בערך כמו כל דבר בחיים)
    אולי לעשות דיקור סיני או משהו מהרופאה האלטרנטיבית, זה מאוד מרגיע.
    ולשיר שירים שאת אוהבת שבאה לך מחשבה רעה.

אני יכולה להגיד לך שעבורי היה מאוד קשה להשיג את ההריון וכשהוא כבר הושג מאוד פחדתי שזה יעלם, בשבוע 12 נשמתי סוף סוף. בשבוע 19-20 התחלתי להרגיש את העובר.ועכשיו בשבוע 27 כבר ממש לא משנה לי אם יש בדיקה באופק או לא. (בדיקה אצל רופא שבדיקה שיכולה לספר לי אם הכל בסדר.)
  • הפחד מובן מאד. עברת אירוע של אובדן אחרי שכבר התרגשת ושמחת בהיריון. עכשיו שום דבר לא מרגיש בטוח. אני מקווה שמאז שכתבת את מרגישה יותר טוב. תחזיקי מעמד :)
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה