מיואשת- חייבת לפרוק ?? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני חדשה פה, כבר כמה חודשים שאני נכנסת לפה וקוראת את ההודעות שלכן וגם את התגובות של הנשים פה ורואה כמה אהבת חינם ועזרה ותמיכה יש בפורום המדהים הזה, והיום אחרי שכבר נשברתי החלטתי להיכנס וגם לפרוק את שעל ליבי (כי מסתבר שאין לי כ"כ עם מי לדבר)...
    זה קצת ארוך מקווה שלא תתייאשו...
    אז ככה, אני אוטוטו בת 31 נשואה כבר שנה וחצי ובלי ילדים.
    מתברר שיש לבעלי בעיית זרע בינונית בגלל וריקוצלה, אצלי הכל טוב ב"ה.
    עשינו כבר 2 הזרעות ולא הצליח והרופא החליט שלא לבזבז את הזמן ולעבור ל IVF.
    בחודש שעבר עברתי שאיבה, 9 נשאבו וגם כל ה 9 הופרו בICSI, עשינו החזרה של עובר 1 אחרי יומיים- ולא נקלט.
    מתוך ה8 שנותרו הרופא החליט לגדל את כולם ליום 5 ורק 2 שרדו.
    עכשיו אני בהכנה להחזרת מוקפא אחד וכולי בחששות וחרדות.
    אני לא מפסיקה לבכות כל יום כל היום, מרגישה שכל העולם נגדי, שאלוהים כנראה מאס ממני.
    בעלי לא מפסיק להגיד לי שאני קרה ושלילית ובגלל זה הטיפולים לא מצליחים (רק מה שהוא שכח פרט קטן ושולי...- אבל אני לא מעיזה להגיד לו את זה).
    בנוסף לכל המצב, גיסתי הודיעה אתמול שהיא בהריון, אז בכלל הרגשתי שעולמי חרב עליי...
    פשוט עמדה לי גולה בגרון והרגשתי שתוקעים לי סכין בלב.
    הלכתי עם ראש מושפל הביתה, קשה לי לשמוח בשמחתם- ובגלל שאמרתי את זה לבעלי, הוא החליט שאני בנוסף לקרה ולשלילית אני גם מלאה ברוע.

לא בא לי לראות אף אחד, לא לדבר עם אף אחד ובטח ובטח לא להיות בקרבת נשים בהריון וילדים.

מקווה שתהיו נחמדות אליי, ואל תשפטו אותי.

סליחה על החפירה, ושיהיה לכן חג שמח ושנה טובה.
13 תגובות
עמוד 1
  • תחושה לגיטימית.
    הנוסחה היא לא להתייאש!
    לידע כללי- למה לא עושים החזרה של 2 עוברים מופרים להגדיל את הסיכוי שאחד לפחות יקלט?
  • שילי בילי המקסימה!
    אני גם בת 31 נשואה שנה וחצי הבעיה אצל בעלי גם... אוטוטו מתחילה הזרעה.... גם גיסתי בישרה לי שהיא בהריון איזה קטע!! שמחתי בשבילה זה מאוד קשה .... עבודה פנימית..... כל האחיניות של בעלי בהריון.... זוג שהתחתן לפני חודשיים בהריון! כן זה קשה כן יש רגשות מעורבים אבל אני אוספת את עצמי ומראה לכל העולם שהכל מצויין!! זה לא קל.... יש לי בעל שתומך תמיד אנחנו מנסים לדבר דברים חיובים הוא אוזן קשבת....
    את צריכה לקום בבוקר ולחייך זה קשה אני יודעת! בסוף גם לך יהיה! אלוהים שם אותנו במבחנים כל החיים.... וזה אחד המבחנים! והכי חשוב לשמור על הזוגיות כי זה הכי חשוב! בהצלחה מתוקה! לכולנו אמן
  • גולת הכותרת, זה מה שרציתי בעצם.
    הרופא היה כ"כ נגד בגלל שהוא טוען שאני צעירה ושיש סיכוי ששניהם ייקלטו ואז זה תאומים במודע.
    זה עוד יותר ביאס אותי, שיש סיכוי שמה שיחזיר עכשיו לא יקלט ואני צריכה לחכות שוב עוד חודש..

אוףףףףף...
  • שירן, מצד אחד אני הכי שמחה בשבילה בעולם ומאחלת להם באמת רק טוב, ומצד שני זה קשה לי- לא מסוגלת להראות ולהגיד את זה.

יש עוד הרבה נשים בחיי שהודיעו שהן בהריון שהתחתנו אחריי וכאלו שכבר הספיקו ללדת, אבל עם גיסתי זה כבר היה השיא.

אף אחד לא יבין אותי באמת רק כאלו שנמצאות באותו מצב כמוני.
    מאחלת לכל בנות ישראל רק אושר ובריאות ובע"ה שגם אנחנו נזכה לתואר הנכסף הזה
  • אני לגמרי מבינה אותך שילי בילי. אנחנו כמעט שלוש שנים נשואים מתוכם כבר שנתיים מנסים להיכנס להריון. הסביבה לא מבינה וכל הודעה משמחת על הריון הופכת לקשה. מלבד התחושה הרעה עם עצמך שאת צרת עין את גם מקבלת מסביבך קבוצה של חברות ובני משפחה שכולם התקדמו וכבר בהריון. התחושה של להיות שונה ומאחור היא לא פשוטה.
    גם בעלי מטבעו בחור אופטימי וחיובי מה שגורם לי להרגיש מאוד בודדה בכל התהליך.
    לאט לאט אני מצליחה להיות יותר חיובית ולקוות לטוב ולא לתת ללחץ של השנים שעברו להשפיע עליי. אנשים כבר לא שואלים מתי נביא נכדים להורים שלי ( מתוך הבנה כנראה שאנחנו לא במצב הזה מבחירה) ככה שאני מרגישה בעצמי פחות בלחץ.
    אני מנסה לדבר בשפה אופטימית. לצעוק לעצמי משפטים אופטימיים ועם הזמן המשפטים מחלחלים לאופי הפסימי שלי ואני מרגישה שזה עוזר לתהליך.

תחשוב טוב יהיה טוב!??

מזל שיש אתכן.???
  • הסימני שאלה הם סימני קריאה כמובן.. לא ברור לי למה זה משתנה...
  • גם בעלי מאוד אופטימי לי מאוד קשה לחשוב חיובי כי בסופו של חודש אני מתאכזבת ומקבלת פצצה לפרצוף וזה עושה לי עוד יותר רע.
    אני מודעת לעניין שיש כאלו שלצערי ולא מבחירה במצב הרבה יותר גרוע ממני, ואני אחת שלעולם לא הרמתי ידיים, אבל זה קשה לי במיוחד שזה לא בשליטתי.

מקווה לטוב בשביל כולן בע"ה....
  • אני כל כך מבינה אותך. הטיפולים מוציאים מאיתנו צדדים שבכלל לא היו קיימים.
    הריק הוא כל כך גדול ולכן קשה לשמוח בשמחת האחרים. בע״ה גם לנו יהיה!!! חייבים להאמין ולקוות. יהיה בסדר
  • אויייי זה כל כך מוכר !!!
    כולן מסביב בהריון כל החברות , אנשים בעבודה . כל עוברת אורח שניה .
    באיזשהן שלב ממש קשה " לשמוח בשמחתן ".

את ממש לא רעה פשוט לגברים לפעמים לא ברור מה אנחנו עוברות .
    תנסי למצוא מישהו שתוכלי להגיד לו הכל ( חברה / אחות / אמא ) ולבעל תשדלי רק דברים טכניים ולא להישבר מולו. אין להם את היכולות הנפשיות שלנו . תמיד מוזמנת לקבל חיזוקים כאן.

שיהיה המון בהצחה ! אל תדאגי בסופו של דבר הכל יצליח ! אל תכניסי לעצמך לראש שבגלל שזה אחד אז אין לך שום סיכוי או לא יודעת מה . תלכי לנסיון הזה עם לב שלם !

להיות חזקה זה שווה את זה .

• וואיייי איך אני מבינה אותךךךך
    לבעתי יש בעיה בזרע.. כילינו לפני שבוע... אני מרגישה שקרטתי ובדקתי כל פורום וכתבה אפשרית...
    הוא ממש שאנן... אפילו לא קורא כלום...
    כל החברות שלי יולדות ילדים פתאום ורק אני מקבלת מחזור כל חודש מחדש.. מייאש... כבר שנה מנסים וכלום
  • היי גם אני עברתי הפריה כי לבעלי יש בעית וריקוצלה דרגה 3 והרופא החליט ישר הפריה .
    אני חייבת להגיד שבאתי להפריה עם המון אמונההה והודיתי לבורא עולם שזאת הדרך שבחר בשבילי ובכלל הודיתי לבורא עולם שקיימת האופציה הזאת כי זה לא מובן מאליו.
    וברוך השם נקלטתי הפריה ראשונה ואני בהחלט מאמינה שכי באתי באנרגיה חיובית ובחיוך.
    אני אכן ממליצה לך להיות חיובית וחלילה לא לחשוב שאלוהים עושה לך דווקא תחשבי שיש לך תאופציה של הפריה שפעם זה לא היה ותודי על זה אלפי פעמים.
    להחזרה הבאה תלכי בחיוךך ואמונהההה שזה יצליחח ובעזרת השם תשמעי בשורות טובות.
    לגבי זה שאת לא שמחה בשמחת הריונם זה לגיטימי לחלוטין גם אני לא הייתי מסוגלת לשמוע על אף הריון לא כי אני רעה חלילה כי זאת ההרגשה שלא בא לך לשמוע על אף אחד מסביב וזהו תרגישי טוב עם עצמךך זה בסדר גמור.
    תעשי שיחה עם בעלך ותאמרי לו שאת צריכה את תמיכתוו ולא להפך.
    אני מאחלת לך הכי בהצלחחההה ואמןן תתבשרי בתשובה חיוביתתתת

סיון
  • שילי בילי יקרה!
    זה ממש בסדר להרגיש ככה לגבי הריונות של אחרים, ברור שזה לא מרוע, וברור שזה פשוט כי את רוצה גם. לא את שלה, אלא את שלך. וברור שהיא לא לקחה לך את שלך .
    קראתי את התגובות, הן ממש מחזקות.. היה לי רק עוד דבר קטן להוסיף..
    למדתי פעם משהו שעזר לי להבין הרבה תגובות של בעלי... שאשה צריכה מהאיש שלה כדי להיות שמחה ומאושרת כמה דברים- תמיכה, אהבה, חיבה, הקשבה, הכלה (ותוסיפי עוד ...)
    ומה הגבר צריך? (אבל באמת, לא רק סיפוק פיזי וכו..) הוא צריך שהאשה שלו תהיה שמחה- בגללו.
    אני מניחה שבעלך בפנים מרגיש אשמה על זה שהאשה שלו לא שמחה (בלשון המעטה..)וזה בטח לא עושה לו טוב. אבל הוא לא באמת יודע איך כן לעזור לך.
    בשביל הזוגיות שלכם (שבעז"ה אליה אמור להתווסף ילד בקרוב ממש!) אני מציעה לך לדבר איתו מלב אל לב ולומר לו בדיוק (בלי מקום לפרשנויות) מה יעשה לך את התהליך יותר אופטימי ופשוט. מה הוא צריך לעשות כדי לעזור לך להיות אופטימית. כי בטוח היית רוצה להיות יותר. והוא בעצם ההתייחסות שלו כלפייך יכול לעזור לך בזה. (הקשבה תמיכה הכלה ולא לומר לך "תהיי יותר אופטימית וכו.).
    זה היה קצת "פסיכולוגיה בגרוש" אבל אולי אולי זה יעזור במשהו.
    באהבה גדולה ובעז"ה שכל התקופה הזו תגמר בטוה בקרוב לכולם!
  • אני כ"כ מבינה אותך... לפות הרופא לא חיכה אתכם ויישר לIVF....
    אנחנו עברנו 8 הזרעות לפני שהרופא אעביר אותנו לIVF וגם אצלנו הבעיה כנראה יותר בזרע...

אנחנו לא נלטנו בהחזרה של הראשון אבל בהחזרה של המוקפא נקלטנו בשעה טובה
    אח"כ הרופא אמר שלרוב מוקפאים מצליחים יותר בגלל שהגוף נקי מכל ההורמונים שלפני השאיבה...
    אז אני ממש מקווה שכך יהיה גם אצלכם!

בכל מקרה הכי חשוב זה להיות שמחה, רגועה ולקוות לטוב
    אבל כמובן שזו לא אשמתך!!! הוא כנראה מתוסכל בעצמו וקשה לו להתמודד עם החדשות שזה "בגללו" ולכן הוא בוחר במה עוד אפשר להצביע... אל תקחי את זה אישית... זו תקופה מאוד שה נפשית לשניכם ואני בטוחה שהוא לא חושב ככה באמת אלא כואב לו שהוא עושה לך את זה... (ככה הוא כנראה מרגיש).

בהצלחה לכם ותעדכני עם בשורות טובות בע"ה!!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה