חוששת וקצת מפחדת - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות.... סוף כל סוף סיימתי עם כל הבקות! יום רביעי מתחילים את התהליך! שותה כדור ראשון ואז שבוע לאחר מכן מגיעה לבדיקת דם ואולטרסאונד... ממש חוששת מהתהילך מרגישה פעמים אני לא אני.... מראה לכל העולם עסקים כרגיל אבל בפנים עם המון חששות! מישי מוכנה לספר לי בבקשה לקראת מה אני עומדת? תודה על ההקשבה:)
2 תגובות
עמוד 1
  • היי יקירתי
    קודם כל זה טבעי החששות האלה אני זוכרת שמאוד חששתי מהתהליך (עברתי הפריה) מה יהיה לא יהיה איך ישפיע עליי לא ישפיע עליי מרב סיפורין ששמעתי
    ואני רוצה להגיד לך שאצל כל אישה זה אחרת את יכולה בסבב אחד של טיפול להיקלט ואת יכולה לקחת את זה קשה הכל תלוי
    מה שכן תאמיני הרבה ותנסי להרפות מהלחץ
    ולחשוב שכל יום הוא צעד בדרך להיות אמא
    אני הזקתי הורמונים במשך חודש ועברתי את ההפריה ונקלטתי להריון בגלל חשיבה חיובית והכי חשוב הרפתי מהלחץ
    יהיה בסדר את תראי
    בשורות טובות
  • ראשית כל תודהההה!!! אף אחת לא הגיבה
    אתמול עשיתי בדיקת דם שלילית.... קצת התבאסתי
    רוצים ששבוע הבא אפגש עם רופא ונראה איך ממשיכם.
    איזה כייף לדעת שנקלטת:))) בקרוב אצלי ואצל כל אחת שתרצה
    קשה לי קצת נפשית מרגישה מועקה מכל התהליך הזה... למרות אני מחייכת ובאמת מפזרת אהבה לכל עבר אבל רק בעלי באמת יודע מה אני עוברת
    מרגישה שאני נטל עם הימים הלא טובים שפתאום שיר גורם לי לבכות או סתם מחשבות....
    מקווה שיהיה בסדר:) תודה רבה!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה