כניסה להריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות, לפני כחודשיים וחצי הגעתי לפורום הזה לאחר מספר נסיונות להיכנס להריון.
    ראיתי כאן הודעה של מישהי ש׳מולי דיקור׳ עזרה לה. החלטתי שאין לי מה להפסיד, ופניתי למולי.
    למולי הגעתי בדיוק לאחר סיום המחזור, עברתי איתה 3 טיפולים ולשמחתי הרבה נכנסתי להריון, והיום אני באמצע חודש שני:)
    היה לי חשוב לחזור לפורום רק כדי להמליץ לבנות אחרות על שיטת הדיקור (ומולי המדהימה בפרט) ובתקווה שגם אתן תצליחו להרות בקרוב.
    בהצלחה:)
2 תגובות
עמוד 1
  • את יכולה להפנות אותי לדיקור הזה בבקשה
  • היי שרה, בשמחה:)
    כתובת האתר של מולי הינה:
    http://www.moli-clinic.co.il/אודות
    חשוב לי רק לציין שעל אף שהגעתי עם שחלות פוליציסטיות ומחזור שאינו סדיר, הגעתי עם הרבה אמונה שהדיקור יכול להועיל לי, ואני חושבת שזה היה גורם משמעותי להצלחת הטיפול. תגיעי עם ראש פתוח ותאמיני.. שיהיה בהצלחה:)
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה