ממש קשה לי.... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות.... עברתי סך הכל הזרעה אחת שלא צלחה....
    אני מרגישה נפשית שקשה לי בעלי מדהים באמת
    אבל מרגיש לי שהוא לא 100 אחוז כמוני הוא שאנן (האם זה אצל כולן ככה?) וזה עוד יותר מקשה עליי חייבת לעשות עם עצמי משו:/
    חייבית חיזוקים אין לי ככ עם מי לדבר חוץ מבעלי ונראה לי שאני חופרת מדיי ולא בא לי לא בא לי להעמיס עליו .....אני מוצאת את עצמי בוכה הרבה....
    מה יהיה? אני תמיד אומרת לעצמי שהכל טוב! שבאמת זכיתי בחיים טובים בבעל טוב! כאלו אבל דייי
    אשמח אם תגיבו ושתהיה שבת שלום:)
4 תגובות
עמוד 1
  • 134 קראו ואף אחת לא טרחה אפילו לרשום משו......
  • שירן
    מקבלת את 'חפירות' שלך באהבה
    מכירה את זה שהחצי יותר שאנן ממני , הם איתנו! אל דאגה רק שהם לא מראים את זה כמונו
    מה נתנו לך בסבב הזה של ההזרעה? את גם יותר הורמונלית עכשיו וזו תקופה קשה , אין מה לעשות . פיזית ונפשית . הכל מתבלגן והמוח עמוס

שולחת חיבוקים
  • אני עברתי 3 הזרעות שלצערי כשלו.. זה לא פשוט.
    שולחת לך חיבוקים והרבה אמונה.
  • תודה אהובות:) שתיתי את האאקלומין
    והזרקתי יום לפני ההזרעה...
    יום חמישי יש פגישה עם הרופא לראות מה נעשה....
    שנתבשר בבשורות טובות אמן
    ותודה לכן:)
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה