הריון

פורום הריון ולידה

דף הבית | פרופיל | הרשם | נושאים פעילים | משתמשים | שאלות נפוצות
שמור סיסמה
שכחת את הסיסמה?
כל הפורומים

הריון?!

כל הפורומים
 הריון ולידה
 מנסים להיכנס להריון - תמיכה הדדית
 הריון?!
כותב הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  

newhere
משתמש/ת חדש/ה

3 הודעות

הודעות - 09/01/2017 :  09:26:07  הצג פרופיל משתמש  שלח דואר אלקטרוני  תגובה עם ציטוט
יש לי איחור של יומיים, לפי המחשבון פה אני בשבוע 4 פלוס 4, כדי לבדוק או לחכות עוד קצת?

יש לי בחילות מטורפות, עייפה מלא, אזור הבטן התחתונה נפוח מעט...

מה לעשות?
oly0577
משתמש/ת מתחיל/ה

26 הודעות

פורסם - 09/01/2017 :  11:08:53  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
את יכולה לעשות בדיקת שתן וגם בדיקת דם יכולה לאשר לך באופן מוחלט אם יש היריון או שלא

אל ראש הדף
newhere
משתמש/ת חדש/ה

3 הודעות

פורסם - 09/01/2017 :  17:46:12  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
התחילו הפרשות חומות.. כנראה שסתם איחור קל... מבאס

אל ראש הדף
oly0577
משתמש/ת מתחיל/ה

26 הודעות

פורסם - 10/01/2017 :  13:53:42  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
הרבה הצלחה בחודש הבא

אל ראש הדף
  הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  
עבור אל:

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

הריון ולידה © אתר יולדת 2001-2015 אל ראש הדף
Snitz Forums 2000

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

• העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.