טיפול ivf שלא צלח - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולן,
    אני חדשה כאן ופעם ראשונה שרושמת כאן, אשמח אם תוכלו לענות לי ולעזור לי.
    אני מנסה להכנס להריון כבר במשך שנתיים כמעט, הריון ראשון.
    מזה חצי שנה אני מטופלת בטיפולי פוריות.
    לפי כל הבדיקות, עשיתי את כולן אני בריאה וכך גם בעלי, הזרע שלו תקין. אך לא הצלחנו להכנס להריון ואין הסבר רפואי מדוע.
    עשיתי 3 סבבים של הזרעות עם השבחת זרע ונטילת הורמונים שלא צלחו ואז המליצו לנו לעבור לטיפול ivf.
    בטיפול הראשון שאבו לי 19 ביציות והצליחו להפרות 11 שמתוכם התפתחו בצורה תקינה והתחלקו ל 7-8 תאים - 6 ביציות. בסבב הזה שמו לי רק עובר אחד לפי החלטת הרופא.
    ההפריה הזאת לא נקלטה הקפיאו לי את ה 5 העוברים האחרים.
    בסבב הזה שמו לי 2 עוברים קפואים, כאשר הפשירו מתוך החמש שהיו לי שתיים שלא המצליחו לשרוד בהקפאה ואז הפשירו עוד 2 שהיו עוברים טובים וחזקים אחד 7 תאים השני 8 תאים. למשך כל החודש הייתי מטופלת בפרוגינובה 3 כדורים ביום ולפני ההחזרה התחלתי לקחת אוטרגוסטן דרך נרתיק 6 ביום, לפי מנות 2 בוקר, 2 צהריים ו2 ערב.
    אך לצערי הרב, כל כך קיוויתי והייתה לי גם הרגשה טובה שזה יקלט הפעם. אז לא יצא בדיקת דם שלילית, אכזבה גדולה.
    רציתי לשאול מה הממוצע של ההצלחה בטיפולים אלו, אחרי כמה זמן זה נקלט? ומה הסיבה שזה לא נקלט?
    יש סיפורים של נשים שהצליח להן מפעם ראשונה אני יודעת ויש כאלה שלקח כמה וכמה פעמים.
    אני פשוט קצת מתוסכלת ומיואשת...
    סליחה על החפירה,
    אודה מאוד לכל העונות.
5 תגובות
עמוד 1
  • לנסות להרפות עם כל הקושי.
    אני עברתי הפריה כי לבעלי יש בעיית זרע
    לאחר ההחזרה פשוט הרפיתי את הגוף חזרתי לשגרה מלאה התאמנתי טיילתי עבדתי. עשיתי את הדברים שאני אוהבת שגרמו לי לא להתעסק בזה וברוך השם זה צלח. אני ממש מאמינה שהגוף שלנו הוא זה שמשפיע על הכל ולכן ממליצה לך לנסות להרפות ולעשות דברים כייפים בתקופת המתנה ולהאמיןןן.
    אמן שטיפול הבא תצליחייי

סיון
  • היי סיון,
    תודה רבה לך!
    כן מבינה שצריך להרפות ושהגוף מאוד מושפע מהלחץ.
    מאוד משתדלת עם כל הקושי
  • שלום לך,

גם אנחנו מנסים להשיג הריון ראשון. התחלתי ישר עם IVF, כי הייתי כבר מבוגרת ולבעלי אין די זרע כדי שזה יקרה טבעי.

עשיתי שאיבה שלישית, לפני ימים מספר. לצערנו, החבר'ה שלי ושל בעלי סירבו להתחבר הפעם (בניגוד לרגיל). אני בת 40 וקצת ובכל מחזור טיפולים, מצליחים להפיק ממני מקסימום 2 ביציות. וכאמור, שום דבר לא תפס עד כה.

רציתי רק להגיד לך, שאת רק בהתחלה. חצי שנה שהתחילו בהזרעות, זה כלום. הממוצע הסטטיסטי להריון בטיפולי IVF, זה בין שלושה לחמישה טיפולים. קחי בחשבון, שיש לך המון חומר ביולוגי והוא איכותי, וסיכוייך ממש טובים. אני בטוחה שאפילו הרופאים מעודדים ממך. אל תתייאשי. מותר לך להתעצב ולהתאבל, אבל לא להרבה זמן. כי הנתונים שלך ממש טובים. בהצלחה ורק בשורות טובות בע"ה.
  • שלום לך pand,
    מודה לך מאוד על העידוד.
    אין ספק שצריך הרבה סבלנות בתהליך הזה.
    אסור להתאייש ולהרים ידיים.
    אני מאחלת לך שבע״ה בקרוב מאוד תתבשרי בבשורות טובות את ובעלך. ושבקרוב מאוד תחבקו תינוק בידיים.
    המון בהצלחה, נשים שעוברות טיפולים מבינות אחת לליבה של השנייה.
    שולחת לך אנרגיות חיוביות??
  • pand אני מאחלת לך שבעזרת השם תצליחיייי.
    וחשוב שנזכור שלא סתם בורא עולם מעמיד אותנו במבחן הזה הוא מאמין בנוו שאנחנו חזקות לעבור את התהליך.

סיון
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה