איחור במחזור - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • מחזור האחרון שלי התחיל בסביבות ה9.1 אולי יום יומייפ לפני הוא מעולם לא היה סדיר חשוב לי לציין תחילה.
    ב10.2 התחלתי להרגיש ממש לא טוב נפיחות ביטנית עצירות קשה חוסר שינה הייתי מתעוררת בלילה בשעה קבועה כל דבר שהייתי מכניסה לפה הייתי רוצה להקיא תחושת חומציות וגזים .
    הרופא אמר לי שאלו תופעות של מתח נפשי ושאני ככל הנראה בחרדה... כי פחדתי מאוד מהריון לא רצוי
    עשיתי שתי בדיקות הריון בהפרש של שבוע שניהן הראו שלילי ברור מאוד. אך עדיין קיימת נפיחות מזה שבועיים כל שאר התופעות נעלמו בנוסף יצאו לי פצעונים בדיוק כמו במחזור ישנן גם הפרשות על התחתונים אך בניגוב הכל נראה רגיל ...
    מישהי חוותה איחור שכזה בגלל לחץ ומתח נפשי? אני כל כך חששתי מהריון לא רצוי שאפילו הגעי למצב של דופק לב מואץ ונשימה לא סדירה
    מישהי מכירה ? קרה לה?
1 תגובות
עמוד 1
  • היי דנה, גם אצלי קיים איחור במחזור לאחר שכבר קיבלתי מחזור ראשון כשסיימתי להניק. כרגע אני מחכה דרוכה למחזור שיגיע..
    בדיקה הריון ביתית יצאה שלילית..(לפני כשבוע ואחני באיחור של חודש וחצי!!) וגם אצלי המתחים ככל הנראה משפיעים.
    שאלונת: כמה זמן האיחור היה אצלך?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה