גם לבעלי בעיית זרע - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • לא כתבת על איזה רקע יש לבעלך הבעיה. יש כאלה שסובלים מוריקוצלה, ואז יש כל מיני ניתוחים לא מסובכים שיכולים לפתור הבעיה. גם בעלי סובל מבעית זרע. רופא אחד טען שהוא חייב ניתוח תמורת אי אילו מצלצלים ושאין סיכוי ש IVF יפתור לנו הבעיה, פנינו לדעה שנייה לד"ר יגאל מג'אר, אחרי שקיבלנו המלצה לגביו ממכון פועה לפוריות בירושלים. הוא הסביר לנו שהמצב נתון. ניתוח לא ישנה כלום ושצריך להקפיא ולעשות מיקרומניפולציה (השבחה בסוף הסתבר שלא צריכים).
    ואכן עשינו כבר כמה טיפולי IVF שאמנם לא צלחו, אבל בכל מנת זרע שהוא נתן נמצאו זרעים בודדים שיכלו להפרות.

ממליצה לך לפנות למכון פועה. יש להם ידע עצום ברפואה, בכיסויים של קופת חולים וכו'. הם יכולים לתת המלצות, אחרי ששולחים להם פענוחי בדיקות. וזה לא עולה כסף. מקסימום ורק אם את רוצה, אפשר לתת תרומה.

זרע של גבר מתחדש כל כמה חודשים ובכלל - צריך רק אחד בהצלחה לך.
3 תגובות
עמוד 1
  • היי,
    תודה על תגובתך אני ממש מעריכה את זה.
    בעיית הזרע של בעלי נובעת מניתוח אשך אמיר שעשה כשהיה בן 6 מה שגרם לאשך אחד להיות לא תקין והאשך השני איבד את היכולת לייצר זרע כמו שצריך.
    עשינו IVF בשיטת איקסי, אך למרות זאת הטיפולים לא צלחו מלבד 2 הריונות שהסתיימו בהפלה בשבוע 8.
    אני מאוד רוצה את הזרע של בעלי כמעט בכל מחיר, היינו בהמן רופאים חלקם שי שפי שמומחה בפוריות הגבר והוא שלח אותנו למעבדת זרע MFC שם נמצאו כ 15 תאי זרע שכלל לא עשינו בהם שימוש כי הוסיפו להם חומר כלשהו.
    אנחנו עכשיו ננסה במעבדות זרע של בר טוב שם הסיכוי גבוה יותר למציאת זרע.
    נקווה שימצאו כי הזמן עובר והיאוש מתגבר...
    מקווה בשבילך שגם אצלכם הכל יסתדר ותזכו לחבק תינוקי קטן משלכם :)
  • זרע שיכול להפרות זה לא מספיק, גם בזרעים שמצאו לבעלי הם יכלו להפרות
    אמרו לי שאם זרע מפרה אז הכל בסדר- מה שבכלל לא נכון!!
    אם לזרע יש בעיה אז הוא יכול להפרות אבל לא להתפתח יותר- מה שחוויתי כהפלות חוזרות.
    שלחו אותי לעוד בדיקות ובדיקות ואצלי ברוך השם הכל בסדר.
    לאחר שדיברתי עם הרופא הפרטי שאליו אני רוצה ללכת הוא אמר לי שיכול להיות שהזרע לא מספיק טוב כדי להתפתח.
    בכל אופן אי אפשר לסמוך על כל הרופאים במיוחד לא בתחום הזה של ההפריות ובעיות הזרע למינהם.
  • תודה על ההבהרה, החכמתי. לנו היה רופא שאפילו הסכים לנסות הזרעות עם הזרע של בעלי, אבל בסוף הלכנו ישר ל IVF. אצלנו, בכל סבב שעשינו, העובר התפתח והיה יפה. הוא פשוט לא נקלט אצלי, לא ידוע למה. כך שאולי יש תקווה.

אפשר גם לקחת זרע מאשכים, בניתוח, אם חסר.

מאחלת גם לך לחבוק תינוקי במהרה. לפחות אתם לא על טיים ליין צפוף כמו אצלנו.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה