איחור במחזור והפרשות כהות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי,
    מקדימה שאני עדיין לא מבצעת בדיקה כי הבנתי שעדיף לחכות לפחות שבוע לפני.

הפסקתי גלולות לפני קצת יותר מחודש לאחר כמעט שנתיים, מחזור אחרון היה ב4.2.
    לפני הגלולות המחזור היה מגיע כל 25 יום כמו שעון (ומכיוון שאני שומרת נידה, הביוץ אמור לצאת כיומיים לפני הטבילה).
    היום זהו היום החמישי לאיחור, כבר שבוע אני מסתובבת עם תסמינים של לפני מחזור שבאים והולכים- בטן נפוחה, מצבי רוח משתנים, מיחושים בבטן שבאים והולכים. בנוסף, קרה לי פעמיים-שלוש שהיו לי הפרשות בצבע חום בהיר.

למישהי קרה לאחר הפסקת הגלולות שהמחזור איחר לה ושהיו הפרשות קצת כהות יותר?
    אני קצת חוששת שהמחזור יתבלגן לו עכשיו ויהיה לנו קושי להכנס להריון בהמשך.

תודה!
1 תגובות
עמוד 1
  • היי,
    לפני ארבעה חודשים הפסקתי גלולות, ובחודש הראשון לאחר ההפסקה היו לי בדיוק בזמן שאמור היה להגיע המחזור הפרשות חומות מעטות שהגיעו פעם או פעמיים ביום למשך 3 ימים. הייתי בטוחה שזה המזור ושככה יראה המחזור שלי עכשיו (חיה בסרט חח)
    אבל לאחר שבועיים הגיע הדבר האמיתי (והפחות כיף וקל)!

הגלולות משגעות את הגוף ואנחנו צריכות להתפלל שהוא יחזור לעצמו מהר ככל האפשר!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה