עזרה בבקשה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש

• היי, יש לי שאלה דיי דחופה. אני בת 31 אחרי 2 טיפולי איקקלומין בשילוב עם אסטרוגן. בחודש השלישי עברתי טיפול לטרוזול 5 מג בשילוב עם אוביטרל והזרעה. בחודש הרביעי כבר עלינו שלב לזריקות גונל 75 יחידות עם אוביטרל והזרעה. כשזה לא עבד עשיתי צילום רחם. החודש שוב חזרנו לגונל רק המינון עלה 75/100 יחידות לסירוגין. לאחר האוביטרל עשינו שוב הזרעה הפעם אני מרגישה רגישות מאוד חזקה בחזה, כאבים בפטמות,כאבים בבטן תחתונה וכאבי גב תחתון כמו במחזור, רעשים בבטן.אני 4 ימים לאחר הזרעה אבל לא מבינה אם זה טבעי.
    אני רוצה להבין לעומק אם זה תחושות שנוצרו מהאוביטרל או מהגונל, או אולי מה הזרעה?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה