אחרי החזרה.... שנראה לי לא הצליחה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • ביום שישי 24/03 הוחזר המוקפא האחרון....
    קיבלתי תמיכה של פרוגינובה ואנדומטרין...
    הייתי בטוחה שהנה זה זה.... אבל ביום שישי התחילו כתמתמים...כרגע זה דימום. אמנם לא מחזור.... אבל בהחלט דם.
    לא יכלתי להתאפק ועשיתי בטא הבוקר (זה מוקדם מידי?)
    התוצאה הייתה קטן מ-2 .
    (אציין שלא קיבלתי אוביטרל או HCG אחר)
    התוצאה יכולה לעלות? כי בעיקרון הייתי אמורה לעשות בדיקה ביום רביעי.
    האם יש עוד תקווה? או שהכל מההתחלה????
    אני לא מסוגלת לחשוב על כל הסיוט הזה שוב!!!!
    פשוט לא!!! לא!!! לא!!!
5 תגובות
עמוד 1
  • אחותי, איני יודעת מספיק כדי לענות לך. אבל מתפללת עבורך ומייחלת שהבטא תעלה. עד שתדעי בוודאות, שנני לעצמך שאת נמרה ויכולה לעמוד בכל בשורה ובכל קושי. ושעם כל המעמסה, את תקחי זמן להיות בבעסא (כי מותר) ואז תגייסי כוחות, תאספי עצמך די מהר ותמשיכי הלאה, גם אם זה אומר עוד טיפול. מאחלת לך פסח כשר ושמח וכאמרותיה של רבנית שאני מכירה, אם הוא לא שמח, הוא לא כשר.

• תודה על העידוד,
    אז לא. גם הפעם זה נכשל :(
    בעיקרון למה זה לא הצליח? יש סיבה שמעלה או מורידה את הסיכויים?
    זו הפעם השניה (פעם ראשונה הוחזרו 2 טריים. עכשיו אחד ואחרון קפוא...)
    אני צעירנ מאד (24) ואני עושה IVF + PGD אין לי בעיית פוריות, אז מה לא בסדר איתי???
    הכי קשה שמתוך 21 ביציות ששאבו רק 3 עוברים בריאים :( :( :( !!!
    בקצב הזה אני אהיה זקנה בת 200 עד שיהיה לי ילד???
  • אחותי, בבקשה תתאזרי בסבלנות. דעי שיש מקרים קשים ממך. אני בת 40.5. אצלי הרופאים לא מעודדים בכלל ועושים טובה שמטפלים בי. תסתכלי על חצי הכוס המלאה. את צעירה ופוריה ב"ה. גם בעלך וייצרתם יותר מעובר אחד, גם אם לא השתרש. הממוצע של הצלחת טיפולים זה 5, אם אינני טועה. אז קחי זמן מה להתאושש, תעשי קצת חיים (נופש, טיול), אספי כוחות והתחילי שוב.

בהצלחה.

• היי
    גם אני לא הצלחתי בפעם ראשונה ללא סיבה אין לי בעיות ????????
  • היי מתוקה
    מבינה לליבך
    אני בת 31 בריאה וכמובן גם בעלי חוץ מזה שיש זרע חלש וגם על זה אני אומרת תודה!.
    2 הזרעות שלא צלחו....
    עברנו להפריה וזהו חשבתי שזה יקלט ישר!
    אבל לא..... נשברתי חצי שעה לא הפסקתי לבכות! עד שאמרתי לעצמי תקימי את עצמך הכל טוב!!! וממש ככה אספתי את עצמי כי אין מה לעשות.... דכאון לא יוביל לשום דבר!!! תחשיבי חיובי! בע"ה גם לך יהיה תיהיה בטוחה אבל תבטיחי לי שלא תתפרקי ותגידי תודה גם על הקושי ! נשאר לי מוקפא 1 אולי הוא המיועד:) נשיקות
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה