הריון

פורום הריון ולידה

דף הבית | פרופיל | הרשם | נושאים פעילים | משתמשים | שאלות נפוצות
שמור סיסמה
שכחת את הסיסמה?
כל הפורומים

היי

כל הפורומים
 הריון ולידה
 טיפולי פוריות - תמיכה הדדית
 היי
כותב הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  

michal d
משתמש/ת מתקדם/ת

313 הודעות

הודעות - 19/04/2017 :  10:04:00  הצג פרופיל משתמש  שלח דואר אלקטרוני  תגובה עם ציטוט
שלום יקירות
אני ישנה_חדשה בפורום הזה חלקכן מכירות אותי וחלקכן לא אז ככה
שמי מיכל ועהפורום הזה זה הדבר הכי טוב שיש שקיבלתי צמיכה גדולה פו במהלך טיפול ההפרייה הראשון שהסתיים בהצלחה בהריון והיון אני חובקת את הנסיכה שלי שבת שמונה חודשים ורוצה להגיד לכן שתאמינו אלוהים לא שוכח אף אחת ותמיד יש את האור בקצה המנהרה גם אן נראה שחשוך

חודשיים אחרי הלידה הרגשתי צורך עז שוב להפוך לאמא להביא אח או אחות קטנה לנסיכה
רק שאנחנו צריכים לחכות אני אחרי קיסרי חירום וממליצים לחכות שנה ובכן ומכיוון שאני לא נכנסת כל כך בקלות להריון חשבנו להתחיל מעכשיו כי כל הבדיקות והפרוצדורה לוקחת זמן השאלה הגדולה היא כזאת.
בהריון הראשון עשינו את כל התהליך ההפרייה והמעקב אצל פרור רפאל רונאל המלאך העניין שעכשיו יהיה לי קצת קשה להתרוצץ אליו ויותר קרוב אם משהו קורה ללכת לבריאות האישה ישר וחא לחכות מישהי עשתה את התהליך דרך קופת חולין כללית ויכולה להגיד לי איך הלך לה מבחינת בדיקת זקיקים והאולטרסאנד והבדיקות דם
תודה לעונות
ולאלה שמתחילות טיפולים תאמינו תאמינו תאמינו
לפעמיים הכל שווה וכל עכבה לטובה
ומקווה שאני יוכל לעודד אותכן ולתת לכן תמיכה כמו שעזרו לי פו בטיפול הראשון
כל העולם
משתמש/ת מתחיל/ה

7 הודעות

פורסם - 19/04/2017 :  14:17:39  הצג פרופיל  Reply with Quote
היי ... מקווה שמשהוא יעזור לך ??????
אבל רוצה לשאול אם החזרה היתה על בסיס טבעי או הרמונלי????

אל ראש הדף
michal d
משתמש/ת מתקדם/ת

313 הודעות

פורסם - 19/04/2017 :  20:55:28  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
היי
על בסיס הורמונלי
שיהיה בהצלחה ובשורות טובוצ
לכל שאלה בכייף

אל ראש הדף
כל העולם
משתמש/ת מתחיל/ה

7 הודעות

פורסם - 19/04/2017 :  21:33:46  הצג פרופיל  Reply with Quote
אני עשתי הפעם הראשונה על בסיס הרמונלי אבל לא הצליח:( החודש הזה אני מנסה על בסיס טבעי מקווה שיצליח
תודה רבה לך

אל ראש הדף
michal d
משתמש/ת מתקדם/ת

313 הודעות

פורסם - 20/04/2017 :  10:11:19  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
יצליח בעזרת השם תאמינו
ואל תישבו על זה יותר מידי תנסו להעסיק את עצמכם בהרבה דברים
אנחנו היינו דקה לא בבית תמיד יוצאים לאנשהו הולכים לחברים ווכה עבר שבועיים (קשין מבחינת ההמתנה אבל קלה מבחינת העניין שהראש היה עסוק בדברים אחרים)
הרבה אמונה וסבלנות
תעדכני

אל ראש הדף
NOA E
משתמש/ת פעיל/ה

31 הודעות

פורסם - 20/04/2017 :  14:58:54  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
דווקא ממש נוח בכללית .

התורים לבדיקות דם בבוקר , עד 12 יש תוצאה . האחיות מתקשרות לתת את ההנחיות של הרופא .

יצא לי להיות אצל הפרופסור בכללית וגם בפרטי אין שום שינוי ביחד בסבלנות במקצועיות .

כך שלדעתי את לא " מתפשרת " בכך שתלכי לקופה .

המון המון בהצלחה

אל ראש הדף
michal d
משתמש/ת מתקדם/ת

313 הודעות

פורסם - 20/04/2017 :  20:16:42  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
תודה רבה על המענה
בהצלחה גם לך (או בהמשך הדרך)??

אל ראש הדף
michal d
משתמש/ת מתקדם/ת

313 הודעות

פורסם - 20/04/2017 :  20:18:15  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
הסימן שאלה בסוך אמור להיות סמיילי לב ?

אל ראש הדף
NOA E
משתמש/ת פעיל/ה

31 הודעות

פורסם - 21/04/2017 :  07:55:14  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
כן זה לב

אל ראש הדף
  הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  
עבור אל:

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

הריון ולידה © אתר יולדת 2001-2015 אל ראש הדף
Snitz Forums 2000

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

• העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.